Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki kérem segitsen! Hogyan...

Valaki kérem segitsen! Hogyan tudnám csökkenteni az erős terhességi tüneteimet?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok,de a párom nem akarja,hogy vállaljuk a babát.Már jó pár éjszakát végig sírtam.Jövö éten megyek csak abortuszra,de nagyon-nagyon roszúl vagyok.Napi két-háromszor is hányok!És a hasamban folyamatos émelygés van,szinte mintha forogna belül a gyomrom vagy nem is tudom hogyan nevezzem.van bármi módszer ami csökkentené a tüneteket?Nem szeretnék rosszaló megjegyzéseket hallani, elég bajom van így is.Csak segitséget szeretnék kérni,bár nem tudom,hogy hogy ezen lehet e segiteni.:(
2012. aug. 28. 11:06
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
62%

ugy segítenék neked:(:(:( és a drága életnek benned szüld meg és a valaki örökbe fogadja ezernyi nö vágyik saját babára add meg neki a lehetöséget kérlek

gondolj bele ne vedd ez az életet töle okkal került hozzád

2012. aug. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
csak ez nem ilyen egyszerű.asszem a kapcsolatunk rovására is mehet majd ez az egész,de már ez van. nem tudok egyedül mit tenni ehhez kevés vagyok.
2012. aug. 28. 11:30
 13/45 anonim ***** válasza:
51%

Nos... arra nem mondok inkább semmmit, hogy a KEDVES párod is ott volt mikor azt a gyereket megcsináltátok- már bocs. Ergo ugyanakkora felelősségel tartozik iránta mint Te.

Az, hogy arra kér menj abortuszra- NO COMMENT. Én ezek után nem tudnék ezzel a pasival élni!


Ha elveteted, márpedig elfogod, akkor nyugodj bele, mit idegeskedsz rajta? Nem mindegy már? Jövőhéten megtörténik és "megszabadulsz" ettől a "gondtól".

És megy tovább az életed a csodás pároddal


Sok sikert!

2012. aug. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
28%
Megéri neked az hogy megöld a saját gyermekedet csak azért hogy a kapcsolatotok ne menjen tönkre? Ne haragudj de az a férfi aki azt mondja öld meg a saját gyereketeket az valójában nem is szeret téged , é ste abortuszt csinálsz ö meg meg pár év múlva úgyis otthagy téged mert unalmas lezsel neki akkor meg bánhatod hogy megölted a babádat! Hidd el az ilyen férfi nem igazán szeret, nem kell a pénzre fogni, mert van lehetöség hogy örökbe add vagy anyaotthonba menj, de ha te kegyetlenül elveszed a babádtól a lehetöséget hogy élhessen akkor te is a gyenge és szivtelen nök közé fogszu tartozni! Én 21 éves vagyok már férjnél vagyok és most sikerült teherbe esnem és mi sem vagyunk gazdagok de szertettel várjuk a babánkat és a férjem bármit megtenne érte sosem kérné hogy megöljem mert IGAZÁN SZERET ENGEM ÉS GYERMEKÜNKET AKIT A SZIVEM ALATT HORDOK! Goldold át és ne öld meg szegény kis lelket mert ö semmiröl sem tehet, és azt is gondold át hogy biztosan megéri amit tenni akarsz azért a féfiért aki megölné a gyreketeket? NAGYON MEGFOGOD BÁNNI! Még idöben vagy gondold át!
2012. aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
az a fura hogy mikor mondtam neki először akkor azt mondta jó rendben megtartjuk, vállajuk,felneveljük stb.és engem egy egész hétig hagyott ebben a hitben hogy gyermekünk lesz és én szinte a föld felett jártam ugy örültem neki.de láttam rajta hogy valami nem oké,nagyon lesírt róla.és akkor komolyan rákérdeztem,hogy biztosan akarja e .és azt mondta hogy igazából nagy felelőtlenség lenne, nincs pénz, dehozzá kell tegyem, sokmindent tervez venni a közel jövöben.én majdnem egész éjjel sirtam , és annyit modnott rá,hogy ő úgy sajnál engem. :' ( Hát köszönöm!:(
2012. aug. 28. 11:45
 16/45 anonim ***** válasza:
19%
figyelj ne hallgass rá, ez a te tested és a te gyermeked te kell kihord és megszüld te hozd meg a döntést mert ha az abortuszt választod akkor egy életen át bánni fogod és te leszel a hibás mert te mész el az abortuszra, kérlek gondold meg, úgy veszem ki az irásodbol hogy te szeretnéd a kisbabát akkor kérlek ne öld meg könyörgök hagyd meg a picike életét, tudod milyen jó érzés amikor meghallod a szivét az lesz életed legszebb hangja , é samikor rugni fog a pici babád a pocid növekszik nincs ennél szebb és boldogabb érzés a vil´ßagon kérlek hallgass a szivedre és ne engedd hogy a párod rábeszéljen az abortuszra, ha igazán szeret örülni fog a babának ha nem akkor meg szard le öät m,ert nem éri meg ilyen pasival élni, kérlek tartsd meg a babádat, nekem 1 évig nem jött össze most sikerült és 23 hetes vagyok a legboldogabb nö a világon! Te is lehetsz ilyen boldog ha megtartod, vagy életed végéig kisérteni fog a tévedésed hogy a babádat megölted, NE TEDD EZT
2012. aug. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
!$-ES VOLTAM AMUGY
2012. aug. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
bocs 14-es voltam
2012. aug. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok? Külön éltek? Mióta vagytok együtt?


Ez mind mind nagyon fontos ahhoz h megértsünk Titeket.

2012. aug. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
14%
http://www.youtube.com/watch?v=g-WpLic8qys Nézd meg ezt!!!!!! ezt tennéd a gyermekeddel? NE LÉGY GYILKOS111
2012. aug. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!