Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, azonkív...

5 hetes terhes vagyok, azonkívül, hogy fáradékony vagyok és nagy ritkán érzem a méhem, nincs semmi tünetem, max. A mellem picit nőtt. Normális ez?

Figyelt kérdés
Elmentem orvoshoz,mivel első babám és nem tudom mi a teendő,hozzám sem nyúlt, azt mondta két hét múlva jöjjek vissza,mert az sem biztos, hogy megmarad(nagyon jól esett mondhatom)Nektek hogy volt a terhességetek legelején?Jó lenne ha páran írnátok.

2012. aug. 28. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Az orvos lehet hogy csúnyán tárgyilagos volt, de igaza van. Korán mentél.

Én mindegyik terhességemmel 8-10 hét között mentem el.


Amúgy a tüneteid rendben vannak.

Gratulálok!

2012. aug. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

7 hetesen mentem először, akkor volt 0,94 centis, és ekkor már látszott, hogy dobog a kis szíve. :) És az is normális, hogy nincs sok tüneted. :)

Minden jót, jó babavárást! :)

25+1 hkm

2012. aug. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én épp emiatt váltottam orvost, mert nagyon bunkó volt velem. magától értetődőnek tartotta hogy mindent tudok a terhességgel kapcsolatban. szóval kerestem másik orvost.


a tüneteid rendben vannak, addig örülj, míg nem hánysz és nem vagy rosszul :)

2012. aug. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. aug. 28. 17:29
 5/9 anonim ***** válasza:

most várom másodk gyermekem,de az elsővel a nagyon erős cicifájdalmon kívül nem volt semmi tünetem.most s csak a méhem görcsöl,meg a derekam fáj.szerntem nncs semmi probléma azzal hogy nincs tüneted :) (én is aggódtam egyébként,hogy nem e baj,hogy nincs semmi,de nem gond).

magán,vagy sztk-n mentél.én fiammal sztk-n mentem szintén 5 hetesen.megvzsgáltak,majd uh-k(másik doki),közölte velem hogy minek jöttem mert nem vagyok terhes.egy hét múlva már mikor visszarendelt,megvolt a kis bújósom :)))

most 7 hetesen mentem először,hogy nehogy belémkössenek megnt :)))

nyugi 2 hét múlva,már ott fog verni a kis szíve s.sok boldogságot :)))

2012. aug. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Most pénteken megyek első uh-ra,sztk-ba.
2012. aug. 28. 18:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a mai napig nincsenek tüneteim 8+2napos vagyok. Én 7hetesen voltam dokinál de vele nem is tudtam beszélni, mert az asszinten kérdezte, hogy mi a panaszom mikor mondtam, hogy nem jött meg és pozitívat teszteltem egyből uh-ra küldött. Remélem, hogy végig tünet mentes leszek :)
2012. aug. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a 6. hét végét megvárnám, de még tán a 7.-et is, mert a terhességet látják, de azt, hogy él, még nem. A szív a hatodik hét végére kezd el verni. 7. hét végére pedig már széttagolódik lepényre, burokra és magzatra. Az orvos is ezért mondta, hogy 2 hét, nem rosszat akart, hidd el.
2012. aug. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ekkor még nekem sem voltak tüneteim, viszont a 6. hét után.. Semmi sem maradt meg bennem, végül kórházba kerültem.. A 14. héttől lett jobb! Remélem, te megúszod! :)

20 hkm

2012. aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!