Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elegendő ételt veszek magamhoz...

Elegendő ételt veszek magamhoz? 10 hetes vagyok.

Figyelt kérdés

reggeli: 1 kifli felvágottal,tejes kávé

ebéd : egy szelet pizza sok sajt gomba sonka

uzsi: danone joghurt görög

vacsora: fél szelet zsömle vajjal fél liter kakaó,1 barack


kb mindennap ennyit eszem.(nem ezt mindennap,csak a mennyiség kb ennyi)

sztetek elég?

ti mit és mennyit esztek?

elevitet szedem.étvágyam nincsen.


2012. aug. 29. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha Te jól vagy, akkor elég. A babának az is elég lenne, ha csak innál, ő mindent elszipkáz a szervezetedből, amire szüksége van. Ha nem táplálkozol megfelelően, akkor Nálad állhat elő hiánybetegség, de ha nem hányós egy kismama, akkor a mi jóléti társadalmunkban ez nem jellemző.
2012. aug. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rendben! és köszi a választ!:)
2012. aug. 29. 22:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha keveset eszel, nem baj, Neked nem jut csak belőle. A baba feléli, ha nincs más, a tartalékaidat. :)


Én az elevitről két okból tértem át a gravidára: egyrészt úgy éreztem, még a levegővétel is hízlal, másrészt a gravidában több a vitamin, és nagyon orrvérzős lettem terhesen, ehhez pedig az elevitben nincs vitamin.

2012. aug. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha kiegészítenéd zöldséggel, gyümölccsel, ill. egy kis levessel pl, akkor teljesen jó lenne.

Ha nincs étvágyad, akkor ne erőltesd az evést, csak arra figyelj, hogy amit megeszel, az minőségi legyen.

2012. aug. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a pizza nem a legjobb választás ebédre. Kevésnek nem kevés, amit eszel, de nem sok fehérjét, meg vitamint tartalmaz az étrend.
2012. aug. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

szoktam leveseket is enni és zöldséget is!

csak épp a tegnapi napomat írtam le! h kb ennyi mennyiséget eszem!

köszönöm a válaszokat mindenkinek!:)

2012. aug. 30. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!