Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Derékfájás hátfájás néha...

KicsiSzív 2 kérdése:

Derékfájás hátfájás néha erősebben 25 hetesen normális? Vagy valami bajt jelezthet?

Figyelt kérdés
Egy napja tart,néhol erősebben beleszúr a derekamba meg a hátamat is érzem fájni.Ez normális vagy aggódnom kéne?Jövöhéten megyek dokihoz de addigis érdekelne mert picit megijedtem mert hallottam rosszakat is ezzel kapcsolatban.Köszi előre is!
2012. szept. 1. 12:51
 1/4 A kérdező kommentje:
És ilyenkor a fekvés pihenés javasolt vagy inkább sétálgassak?Köszönöm!
2012. szept. 1. 12:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy rossz a tartásod vagy a cipőd kényelmetlen? Próbáld ki a kismama tornát, az segít abban, hogy begyakorold a helyes tartást és ne fájjon a derekad. Én akkor veszem észre magamon a derékfájást, ha elhanyagolom magam és (éppen abban a pillanatban az tűnik kényelmesebbnek) jól kitolom előre a hasam, hogy a hátam homorú legyen. Na, pl. azt nem szabad. Próbáld ki, hogy négykézlábra állsz, cicahátat domborítassz, majd egyenesre vissza, ezt többször megismétled. Remélem segít valamit!
2012. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Én csak attól félek nehogy ettől valami baj legyen és korán történjenek a dolgok!
2012. szept. 1. 14:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem keményedik mellette sokat a hasad és nem érzed, hogy húzna nagyon lefelé, akkor remélhetőleg csak a rossz tartás lesz. Még egy eszembe jutott: négykézláb körzés a derekaddal (popsi behúz, kienged, de figyelj arra, hogy ne legyen homorú a hátad) és hanyatt fekve, a has két oldalára felhúzott térdekkel gurulj jobbra-balra. Álva is csinálhatod a popsi körzést, szintén arra figyelve, hogy hátra ne told ki és csak pici köröket. Remélem valamit segtenek a gyakorlatok és elmúlik.
2012. szept. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!