Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok 10hetes terhes....

Most vagyok 10hetes terhes. (ELSŐ BABA). A szocpolt hogyan lehet megigényelni lakásfelújításra? Mik a feltételek?

Figyelt kérdés
Mennyi jár?Van aki terhesen igényelte?
2012. szept. 3. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, lakás felújításra nem jár, csak bővítésre, és csak akkor ha megvan a baba, és hitelt kell felvenni ami mellé Kapod a szocpolt!

Bankban érdeklődj, ott tudnak pontosat mondani!

2012. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan 35 év alatti házaspárok igényelhetik, akiknek van legalább egy gyereke, egyikük minimum hat hónapja dolgozik, és nincs köztartozásuk. Szocpol támogatást 2012-ben az kaphat, akinek nincs lakása.


[link]

[link]

2012. szept. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. szept. 3. 20:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs köztartozás és nincs lakás = ha a Páromnak van egy bedőlt jelzáloghitele,akkor az köztartozásnak és lakástulajdonnak számít? Mert végülis addig a Banké a ház,amíg Valaki(az adós) ki nem fizeti nem? Vagy csak miután eladtuk és lekerült a ház a nevéről lehet szocpolt igényelni? Bocsi,hogy idepofátlankodtam.

Kérdező szerintem meg lehet úgy oldanotok a lakásfelújítást,hogy közben egy szobával is bővültök és akkor kaphattok szerintem... Nekem még az sem világos,hogy új házra vagy építkezésre lehet felvenni,akkor ez félig felépült házra vajon igaz? Köszi ha Valaki tud segíteni!

2013. jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!