Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lépcsőzés és nyitott külső...

Lépcsőzés és nyitott külső méhszáj. Nagyobb az esélyem a koraszülésre?

Figyelt kérdés
27+4 hetes vagyok, 2 hete nyitva a külső méhszájam. Orvos több pihenést, kímélést javasolt. De azt elfelejtettem megkérdezni, hogy befolyásolja e a méhszáj további nyílását az, hogy mindennap felmászok a 4,5.emeletre ahol lakom. Azt olvastam, hogy népi hiedelem szerint szülés meginditására az utolsó időkben szoktak lépcsőzést javasolni. Nem tudom mennyire igaz, de az én esetemben ez tovább nyithatja a méhszájat?
2012. szept. 4. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem anno azt mondta, hogy igen, számít. És hogy nehogy sokat lépcsőzzek. A 4. emelet az nem kevés.
2012. szept. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De még mennyire hogy beindíthatja,és ez nem csak népi hiedelem,valahogy nem lenne megoldható hogy ne lépcsőzz Azért még bő 10 hétig a kicsinek bent a helye.
2012. szept. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor ennél kevesebbet fogok.jönni menni, remélem nem lesz baj, és nem nyilik tovább a méhszáj.
2012. szept. 4. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!