Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen elkezdett rohamosan...

20 hetesen elkezdett rohamosan nőni a pocim. Normális ez? Ez együtt jár azzal, hogy a baba is hirtelen növekszik?

Figyelt kérdés
2008. máj. 14. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Most érte el azt a pontot, hogy már nem fér el a medencédben:-) Semmi baj:-) Nekem kb a 32, héttől nől rohamosan, de szinte reggelről estére látszik a változás.-)
2008. máj. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is a 20-22. hét környékén indult meg a "rohamos" pocaknövekedés, szerintem ez teljesen normális.

31 hetes kismami

2008. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így voltam.20 hetesen még nem látszott semmi,csak mintha többet ettem volna.21 hetesen már mindenki látta.Hihetetlen tempóban beindult.Van pár hét,amíg gyorsan hízunk,majd pár hét amíg semmi nem jön fel.Ezek váltakoznak nálam.2 hete ismét gyarapszom szépen.34 hetes kismami
2008. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!