Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan debreceni...

Van itt olyan debreceni kismama, aki december elején fog szülni? Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:

hát én november elejére vagyok kiírva :)

31 hetes vagyok. de gondolom nem baj ha leírom..

drága kisfiam aki öcsikéje lesz a 2éves nagylányomnak

még faros, rimánkodom hogy megforduljon.már hetek óta nem alszok éjjel vagy a baba nem hagy, vagy szimplán nem tudok aludni, 3-4 óra körül kipattan a szemem és bámulok ki a fejemből.

már minden megvan a baba érkezésére most csak vegetálok.

októbertől már izgibb lesz mert

hetente kell járnom a klinikára majd NST-re

az OTIBA terhesgondozásra, meg uh is lesz..

és remélhetőleg előbújik hamar, de a lányomat is túlhordtam egy héttel így lehet november közepe lesz mire megszülök.

2012. szept. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én pedig november közepére vagyok kiírva, de mivel legutóbb egy héttel nagyobbra saccolták, ezért szerintem (és remélem) megérkezik nov. első hetében a kisfiúnk.Én jól érzem magam, nem is keményedek olyan sokat, mint 18-26 hét között, valahogy az nehezebb időszak volt nekem, bár én sem mindig tudok aludni, mert olykor minden fordulás kezd már fájni.Az én babám fejvégűben van már pár hete, remélem nem is akar majd elficánkolni.


30 hkm

2012. szept. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

December 5-re vagyok kiírva, és köszönöm a kérdést, jól vagyunk.

2. kislányomat várom, és már nagyon-nagyon-nagyon!

Baromi hosszú ez a 40 hét így másodszorra...

Az előző mintha gyorsabban elszaladt volna, bár lehet, hogy csak a sok új élmény miatt tűnt úgy.


Te mikorra vagy kiírva?

Kislányt, vagy kisfiút vársz?

Hogy vagytok?

2012. okt. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, és nem debreceni vagyok... bár nem tudom, ez fontos szempont-e... :-D


Utolsó válaszoló

2012. okt. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is a 2. babámat várom, december 8-ra vagyok kiírva és kisfiú lesz (az első kislány).

Ennél a terhességemnél valahogy gyorsabban repül az idő, mint az elsőnél. Egyébként jól vagyunk, 1,5 hét múlva megyünk 32 hetes ultrahangra.

2012. okt. 4. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!