Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan hogy a 2.5év...

Létezik olyan hogy a 2.5év körüli nagytesó megérzi hogy baba van a pocakomban?

Figyelt kérdés
Amig nem volt végleges,hogy marad a pici addig nem mondtunk neki semmit.Csak azt hogy ne ugráljon a hasamon mert elrontottam.S ő ezek után ő vigyázott a hasamra,meg elkezdte simogatni is. Sőt bujik hozzá,meg puszilgatja.. S eddig egy babával(általában a nagy30cm-essel) játszott,most fogja a kicsit(3cm-es barbibaba) s nagy-gyal együtt játszik vele.Elképzelhető hogy érzi a kicsit? 9h5 napos vagyok még csak.
2012. szept. 10. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
simán. a fiam 1 éves volt amikor terhes lettem,senki sem szólt neki,de attól kezdve 3x annyira bújt,és folyton vele kellett foglalkozni,és abbahagyta a délutáni alvást. szóval már akkor féltékeny volt.
2012. szept. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bizony, hogy megérzi! Több ismerőstől is hallottam már ilyet. Egyikük 3 éves kisfia kérdezte az anyukáját, hogy -hogy hívják a kislányt? Anya visszakérdezett, hogy -milyen kislányt? -Azt aki ott van a pocakodban! -De hát nekem nincs kislány a pocakomban! -De van!! 3hét múlva kiderült, hogy anyuka 9hetes terhes! És valóban kislány volt a pocakban bárcsak sokkal később derült ki. :)
2012. szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az 5 éves (Ő a legnagyobb) lányom kérdezett rá még a + teszt előtt,hogy "Anya,baba van a hasadban??" Akkor még mi sem tudtuk :-)


Boldog babavárást és egészséges kisbabát :-)


Üdv: 3 lányos,18hkm

2012. szept. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3 évesem mondta, hogy két kistestvére van,és az egyik ilyen icike-picike (mutatta az ujjával). Megkérdeztem, hogy az hugicára gondol, aki az ágyban alszik. Azt mondta, hogy nem, hanem arra, a kisfiúra, aki a pocakomban van. 3 nappal késöbb pozitívat teszteltem, és most derült ki, hogy fiú lesz.

20hetes km

2012. szept. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van ám ilyen! Nekem nem tesó, hanem unokatesóm érezhette az én babámat! ő 1,5 éves volt kb én 8-9 hetes és a buszon a babakocsi mellett álltam és ő felnyúlt és kabáton keresztül megsimogatta a hasam!


A lányom, aki 10 hós volt az előző terhességnél (nem maradt meg) és imádott a hasamon ugrálni, abba a párhétbe nem mászott a hasamra, sőt nagy ívben elkerülte!

2012. szept. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Sziasztok! Az én kisebb fiam már 7 éves, de mostanában azt mondta, hogy "Anya valami varázslatosat érzek a pocakodban" - és nem tudott semmiről.:-)
2012. szept. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én 2,5 évesem ugyanúgy rámveti magát meg rugdos, hiába mondom a kistesót.
2012. szept. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2-es 4-es 5-ös 6-os miatt írok ide,a hideg rázott ki ezektől a csodagyerekektől,természetesen jó értelemben,rendesen futkosott rajtam a hideg.Ez elképesztő!!!!:)
2012. dec. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!