Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt akinek 3100 volt a...

Volt akinek 3100 volt a méhszáj "értéke" a 19. héten? Meddig maradt így?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

3100 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, zárt középső és belső méhszáj



ezzel még ha ágynyugalom van végéig kihuzhatod

2012. szept. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
orvosod mit mond? Ez már szülésig (és utána is egy ideig) így lesz. Veszélyeztett terhes vagy ugye?
2012. szept. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem a 20. héttől 2100 volt a méhszájam. Nem voltam ágynyugalomra ítélve, és a 38. hétre született meg a kisfiam, egy alapos ablakpucolás után.

Szóval ne aggódj, tudja a babád, hogy mikor kell jönnie!

Boldog babavárást!

2012. szept. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Megnéztem,hogy ez a méhszáj érték mit is takar pontosan.

Nem vagyok veszélyeztetett terhes- miért kellene annak lennem? A doki nem túl közlékeny,azt sem mondta,hogy így lehet e még házas életet élni,vagy sem- de mivel a külső nyitva,így tuti hogy nem,legalább is a hagyományos módon. Ágynyugalomra sem ítélt,csak írt ki magnéziumot (és vasat). Azt is mondta,hogy méhszájsebem van. Hogy lehet méhszáj sebem és nyitott külső méhszájam egyszerre?


Kedves Utolsó! Nálatok hogy volt? Mennyire kímélted Magad,miket csináltál,hanyadik terhesség volt? És ha nem túl indiszkrét a kérdés,akkor a házas életet hogy oldottátok meg?

2012. szept. 12. 14:07
 5/11 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!

OFF

esetleg volt vmi tünete a méhszájnyílásnak? vagy csak kontroll alatt vette észre?13 hetes vagyok és folyton ettől parázom.feszül a hüvelyem és nyilallgat..görcsölni nem görcsölök..csak néha erősen belenyilall.

köszi a válaszodat!

2012. szept. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Semmit nem csináltam másképp, mint addig, max. annyit, hogy nem emelgettem a 3,5 éves kislányomat. Én alapból pörgős vagyok, és ebből sem tudtam leadni, bár mennyire is próbáltam.

Na a sex!!! Hát az nálunk ügyes bajos dolog már évek óta, mert a párom kint dolgozik külföldön. Viszont ez a terhességem alatt nem is volt gond ebből a szempontból, mert a hátam közepére sem kívántam a sexet. Persze, ha hazajött, akkor szeretkeztünk 2-3 alkalommal (egy hetet van itthon 5 hetente), a megszokott módon!

Remélem tudtam segíteni!

3. voltam :)

2012. szept. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy visszanéztél és válaszoltál!! Remélem,nálunk sem lesz ez másként!! :-)


Kedves 13 hetes!

A méhszáj sokszor tünet nélkül szokott kinyílni,néha egy-egy görcs jelezheti,vagy egy-egy nyilalás. A görcs nem feltétlenül a méhszáj nyílását jelzi,olykor csak gyakorol a méh. Nálam a doki a "kontrollon" vette észre,de előtte már pár napja úgy éreztem,hogy .. hú,le sem tudom írni... Szóval nem görcsöltem,még keménykedni sem keménykedtem-vagy legalább is nem éreztem,csak hogy mintha "elfáradt" volna a pocakom,és a jobb combomból sugárzott le valami fájdalomnak nem mondható,de görcsnek sem igazán,valahol a kettő közt. Bevettem mg-t és lepihentem,akkor jobb volt,a combomból nem éreztem azt az érdekességet,és fáradtnak sem éreztem a pocakom.

Ha aggódsz,nyugodtan keresd fel a dokid,egy vizsgálat nem árt,legfeljebb kiderül,hogy semmi gond :-)

Szép babavárást Neked,és egészséges kisbabát!! :-)

2012. szept. 13. 08:30
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


25.-én megyek kontrollra,majd akkor kiderül minden.Addig is izgulok,mert a szurkálások,nyilallások még mindig megvannak!

Nagyon köszönöm,h válaszoltál!:)

2012. szept. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én dokim egyből kórházba fektetett ilyen méhszájértékkel és magnéziuminfúziót kaptam 37 hétig majd minden nap. Fel sem kelhettem csak Wc zuhany. Igaz nekem az első babám 33+6 hétre született. Jó laza a dokid, jó nm azt mondom hogy neked is irány a kórház de nagyon kellene vigyáznod, könnyen koraszülhetsz.
2012. szept. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tudom,és igyekszem mindent megtenni annak érdekében,hogy ne így legyen!
2012. szept. 14. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!