Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A beágyazódást aki tudta/érezt...

A beágyazódást aki tudta/érezte mikor volt, válaszolna hogy az is járhat mensis görcsökkel?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy utólag visszagondolva 6-7 nap környékén (aktustól számolva) érzett menstruációs görcs szerűségeket és aztán baba is lett?
2012. szept. 16. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Én sejtettm, hogy babánk lesz, annak ellenére, hogy nem terveztük, becsúszott, a peteérésem eltolódott... Nekem nem volt menziszerű görcs, inkább valami meg nem fogalmazható érzés...


32 hkm

2012. szept. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen,járhat!sőt nekem sokkal,de sokkal jobban görcsölt a hasam,mint mikor meg szokott jönni!majdnem 3 napig görcsöltem,aztán abba maradt és rá olyan 4 napra meg jött a "mindjárt megjön" érzés,de aznap reggel már halvány pozítívat teszteltem!
2012. szept. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából már van egy kisfiam de egyáltalán nem emlékszem hogy is volt akkor.

Most 9én voltunk együtt a párommal és tegnap este meg ma egész nap rámtörnek erős mensis görcsök. Egyébként sose szoktam ilyet érezni csak akkor mikor valóban meg is jön.

most volt 6-7 nap lehetséges hogy sikerült???

2012. szept. 16. 13:42
 4/6 anonim ***** válasza:
hány napos a ciklusod?mikor volt peteérésed?
2012. szept. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is erős menstruációs görcseim voltak már jó egy héttel a várt előtt és utána is. Aztán amikor már egy hete meg kellett volna jönnie de még mindig csak görcsöltem teszteltem és pozitív lett. Szóval igen járhat vele. 24 hkm
2012. szept. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Az nekem ugyanaz volt, mint az előttem szólónak és én is 24 hetes vagyok :). Nem terveztük, egy héttel azelőtt kezdtem el görcsölni, hogy meg kellett volna jönnie, biztos voltam, hogy annak a jele... aztán csak nem jött meg, de még mindig görcsöltem, feszültek a melleim, mint a menszesz előtt. 5 napot késett, amikor pozitívat teszteltem. Ráadásul a ciklusom 5. napján sikerült teherbe esni...:)
2012. szept. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!