Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párom félti a babát, ezért...

A párom félti a babát, ezért nem akar sexelni, mivel győzhetném meg, hogy megnyugodjon?

Figyelt kérdés
Beadagolták neki, hogy árthat a babának, és ha "elmegy" bennem az fáj a babónak ezért alig mer hozzám érni! Mivel tudnám megnyugtatni??....azért aranyos :o)
2008. máj. 16. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de szerintem semmivel, vannak ilyen férfiak, hogy úgy érzi 3 vagytok az ágyban... Pedig ha neked orgazmusod van, az a babának is jó, és nem probléma. Ha meglesz a pici, minden visszaáll a rendes kerékvágásba.
2008. máj. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos az én férjem is ilyen. Meggyőződése,hogy baja lesz a picinek. Sajnos semmit nem tudsz tenni. Hiába mondtam el én is százszor,mutattam neki különböző cikkekekt,igy sem.:)

Vannak ilyen férfiak.


Üdv:

31 hetes kismama

2008. máj. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Olvasson a neten cikkeket, egyértelműen azt mondja mindegyik, hogy ami a mamának jó, az a babának is.

Fájdalmat egyáltalán nem okoz, ő védve van a burokban a vízben:-)

A sperma max a szülést indíthatja be a terhesség utolsó heteiben, de az sem baj-akkor már.

Próbáld azt mondani neki, hogy a babának rosszabb, ha sóvárogsz a gyengédség után, de nem kapod meg.

2008. máj. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem nem fog sikerülni meggyözni.Az én férje detto volt.A 6.hónaptól semmi,egészen a szülés utánni 5.hétig.Nem legetett öt meggyözni.Nem is az volt a baja,hanem,hogy nem vagyunk egyedül."van ott valaki".

Ezt meg kell értened.Tudom,hogy nehéz lessz,de elfog szaladni az idö.

15 hetes kislány anyukája.

2008. máj. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem érteném meg,sőt vérig sértődnék,

szerencsére a Kedvesem nem ilyen.

A baba a Te testedben van,Te vagy az anyukája,hát,hogy akarhátnál rosszat neki?

Nekem ne mondja,hogy ő jobban aggódik a babóért mint Te.

A szextől semmi baja nem lehet a babának hiszen így lett Ő is.

34 hetes kismami

2008. máj. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!