Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvízvizsgálat után...

Magzatvízvizsgálat után elmehet a nyákdugó? VAgy hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Magzatvíz vizsgálat során egészen a burokig nyomják a csövet, amivel megnézik a víz tisztaságát. Nekem ma csinálták. Láttam képet arról, hogy milyen egy ilyen vizsgálat, és azt nem értem, hogy akkor most a csövet a nyákdugón át, vagy mellett vagy hol vezették fel a burokig? Egy ujjnyira van nyitva a külső méhszájam, a nyákdugóval még nem találkoztam. Pedig mindkét előző szülésem előtt láttam távozni. Mit gondoltok?

2012. szept. 19. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
magzatvizvizsgálatkor akár a magzatburok repedés is elöfordul s megindul a szülés
2012. szept. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igen, ezt értem, hallottam már erről.


De!!

Hogyan tudták megnézni a magzatvízem tisztaságát, ha a burok előtt ott van a nyákdugóm?


A nyákdugón keresztül vezették át a fénycsövet? VAgy hogy?

2012. szept. 19. 10:26
 3/7 anonim ***** válasza:
igen ! megoldják hidd el ha kicsit nyitott a méhszáj akkor nem fog fájni se az meg nem befolyásolja bent van e még a nyákdugo vagy sem
2012. szept. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3. válaszoló:mint írta,ma csinálták neki,ergo tudja,hogy nem fáj.Ő csak azt nem érti,hogy a nyákdugón keresztül vezetik-e át,avagy sem.Igen,ha ott a nyákdugó azon keresztül kell menni.Ezért van az sokszor-mivel ezáltal eléggé meg van bolygatva ott minden-hogy beindul(hat) a szülés.Engem ma a szülésznőm vizsgált,és mondta,hogy megpiszkál egy picit(majd 2 ujjnyira nyitva vagyok,külső-középső-belső méhszáj is),azzal rásegít.Igaz,nekem még van időm,a 38. hetet töltöttem be,3. baba.
2012. szept. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én holnapra vagyok kiírva és szintén 3. baba. Nagyon remélem a hidegfront megteszi a hatását és beindulunk ma. :)
2012. szept. 19. 13:08
 6/7 anonim ***** válasza:
4.vagyok:drukkolok,hogy elinduljon a baba kifelé!
2012. szept. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Csak most tértem vissza ehhez a kérdésemhez. Most hogy újra babát várok.

Hátha valakinek segít, de igen aznap éjjel (a vizsgálat éjjelén) 10-kor jött az első fájás. Hajnal 2:35-re meg is lett a kislányom.

2017. dec. 6. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!