Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen megviselhet a front?

7 hetesen megviselhet a front?

Figyelt kérdés
Nagyon fáradt vagyok, szédülök, hányingerem van... Tudom, a terhesség miatt is lehet, de most nagyon fel vannak erősödve :(
2012. szept. 19. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Kb ilyenkor erősödnek fel a tünetek, szerintem inkább ezt érzed. Nyugi pár hét és múlni fognak. Fogd fel úgy, hogy így jelez a kisbabád, hogy jól van. Könnyebb...

Boldog babavárást!

2012. szept. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bizony ezek terhességi tünetek :) Nekem a fáradtság a 14-15. hét után kezdett múlni. Nekem a vérnyomásom is sokkal magasabb volt, és nagyon nem bírtam azt a meleget. A "kritikus" első három hónap után kezdett helyre állni minden. Kitartás, és gratu a babához!
2012. szept. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!