Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez tényleg igaz? Kinek milyen...

Ez tényleg igaz? Kinek milyen tapasztalata van aki szedett ilyesmit?

Figyelt kérdés
El kezdtem szedni az Elevitet.Sokan mondják,hogy ettől 5-6 kilós gyerekem lesz,vagy nagy babám.8 hetes és 15mm-es,ez jó vagy már most is nagynak számít?Ha nem szedem akkor azért vagyok rossz mert akkor tuti beteg lesz a babám,ha meg szedem akkor meg azért mert nagyon nagy babám lesz.Most akkor mit csináljak?

2012. szept. 20. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az totál hülyeség, hogy az Elevittől nagy lesz a baba. Én is szedtem, mégis 40+3 hétre 3000g-osan született a lányom.
2012. szept. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
végig szedtem,3300 gr-os babám született.
2012. szept. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem 5kg-os babám született csak a Gravidától!:)))

Én végig szedtem,mert inkább nagy legyen az a gyerek mint beteg!

De viccet félretéve,nem a terhesvitamintól(mindegy milyet szedsz)lesz nagy a baba,hanem a genetikától!!!

2012. szept. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem 22mm volt 8hetesen és én terhesvitamint egyáltalán nem szedtem! Csak zöldség,csümölcs, meg a vas-folsav,magnézium. Most vasárnapra vagyok kiírva,a dokim azt mondta szép nagy baba lesz.

Boldog babavárást!

2012. szept. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én is szedtem Elevitet meg mást is, és nekem sem lett nagy babám. 40+3-ra született nekem is, mint az első válaszolónak a kislányom, csak ő 3230 grammal.
2012. szept. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hülyeség! Én Gravidát szedtem, 3590gr lett a lányom. Barátnőm az Elevitet, neki 3400gr. Szóval ettől biztos nem lesz hatalmas babád. :)
2012. szept. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Már nagyon régen bebizonyosodott, hogy a magzatvédő vitamin nincs hatással a baba méretére.

8 hetesen meg leginkább semmi nincs rá hatással, ilyenkor még elég egyformán fejlődnek a magzatok.

Egyébként szerintem ha még igaz is lenne ez a dolog, inkább egy nagyobb baba, mint egy nyitott gerinces...

Szóval szedd tovább a vitamint.

2012. szept. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,tegnap beszéltem a szülésznőmmel aki szintén azt mondta,hogy hülyeség.Azt mondta a 12. hétig szedjem de utána már nem fontos.Szóval addig szedem :)
2012. szept. 21. 11:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk én azzal nem értek egyet, hogy a 12 hét után fontos. Pl a csontjai fejlődéséhez sok kalcium kell, a DHA is fontos az idegrendszer fejlődéséhez stb. Én a helyedben szedném végig.
2012. szept. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
a 12. hétig,nem utánna
2012. szept. 22. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!