Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki szül márciusban?

Ki szül márciusban?

Figyelt kérdés
Tudjátok már a baba nemét és nevét? Hol fogtok szülni?

2012. szept. 21. 10:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Március 26-ra vagyok kiírva sajnos a nemet még nem tudjuk de hogy mi lesz ha kislány vagy kisfiú az igen.Én a SOTE1-be fogom világra hozni első babámat.
2012. szept. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szia én március 15-re vagyok kiírva. A nemét mi se tudjuk még, de a nevek már megvannak. Elizabet vagy Nátániel. És Zalaegerszegen szülök. Ha valaki márciusit érdekel hoxán van egy nagyon jó kis csoport 2013. márciusi babák címmel :)
2012. szept. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

sziasztok! én március 28-ra vagyok kiírva, ha minden jól megy, akkor miskocon a megyei kórházban fogok szülni. a baba nemét sajnos még nem tudták megmondani...

nevekre meg vannak ötleteink de végleges még nincs. ha lányunk lesz,akkor meg leszünk lőve,mert ami nekem nagyon tetszik,az a páromnak nem.

ha fiúcska lesz (és inkább fiút várunk titkon) akkor Mátyás, Boldizsár, Benedek, Barnabás. nekem még nagyon tetszik a Kolos is de a párom eléggé írtózik ezektől a furi nevektől.

ha kislány lesz,akkor nekem a Zille a kedvencem. a Zília a 2. befutó, de a Sára, Laura, Dóra és legvégsősoron a Zsófia amik bejönnek. és neked? ti hogy vagytok? émelygés? rosszullét van még? nő már a pocakod?

2012. szept. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

március 1-re vagyok kiírva :)

elvileg lányunk lesz, de mondta a doki, hogy erre mérget azért még ne vegyek. jövőhéten megyünk 4D-re remélem ott is mondanak valamit a nemével kapcsolatban :)

én Budapesten a tétényi úti kórházban szülök elvileg.

már növöget a pocim, rosszullétek elmúltak, most már teljesen jól vagyok :)

Ti mikorra vagytok kiírva?

2012. szept. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Március 11-re vagyok kiírva :) a nemét még nem tudjuk 11-én megyek legközelebb ultrahangra akkor remélem mutatkozik majd. Miskolcon a Semmeilweisben szülök. A nevek már nekünk is meg vannak :)
2012. szept. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Csajok várom a neveket is! :) Mi 30-ra vagyunk kiirva és a doki megvan győződve rola hogy kisfiu! Ezért nagyon nehéz mert nincs fiu nevünk csak lány. Ha kislány lett volna akkor a hanna nevet kapja. Nekünk még nincs meg a korhaz mert a dokim csak magánkorhazban vezet szülést. poci az még nem nagyon nő pedig már várom és felis csuszott 3 kg de szerencsére nem látszik:) jó babavárást nektek!
2012. szept. 21. 11:36
 7/17 anonim ***** válasza:

5 válaszoló vagyok ha lány akkor Boglárka ha fiú akkor Ákos lesz ... ezekbe tudtunk úgy megegyezni h mindenkinek tetszik :D hízni még nem híztam kicsit már nő a pocak már az első terhesnacimat hordom mert a többi nadrágom már nagyon nyomta a hasamat... :)

amúgy a fiú nevekkel én is hadi lábon álltam kevés van ami igazán tetszik :)

2012. szept. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Március 12-re vagyok kiírva, a második babánkat várjuk, és ő is kislány lesz a neve pedig Dorina :) Debrecenben a Klinikán fogok szülni!
2012. szept. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
március 20.ára vagyok kiírva de hamarabb lesz mert császár lesz. 3. baba jön.neveket még nem tudok..és úgy néz ki h kislány.ez a 12. heti 4D-s genetikai uh.-án mondta a szonográfus.kis hasam van.:)
2012. szept. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok: ha lány Vivien vagy Vanda ha pedig fiú Ádám lesz a neve :)

Nekem már látszik a pocim sokan észreveszik és hát nekem is már csak a terhesnacik jók mert olyan kényelmesek :)

2012. szept. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!