Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes kismama vagyok....

15 hetes kismama vagyok. Szerintetek ha 6 után eszek vacsorát az nem baj?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy diétán vagyok.

Nem igazán eszek kenyeret,reggelire keveset de igazából ennyi.Vacsira puffasztott rizst szoktam sonkával,sajttal stb.mikor mivel.Ha 6 óra után eszem meg ezt az adagot,akkor az még nem baj hízás szempontjából?



2012. szept. 22. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
most az hogy 5:50kor vagy fél 7 kor eszel az mind1...utána mikor fekszel le az a lényeg..lefekvés előtt 3 órával nem kellene semmit enni
2012. szept. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kismamaként 10 óránál több nem maradhat ki 2 étkezés között. Ne most diétázz. Ha cukor miatt vagy diétán, akkor pedig tartsd az időpontokat, vacsora 7-8 között.

Nagyon fontos, hogy jól csináld, mert árthatsz a babádnak.

(Egyébként a puffasztott rizs gyors felszívódású szénhidrát, nagyon hamar éhes leszel utána. Egyél inkább teljes kiőrlésű kenyeret helyette.)

2012. szept. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért kell terhesen diétázni? Ha cukor miatt, akkor oké, de ha nem vagy cukros (ami a 15. héten még nem derül ki szerintem), akkor eszedbe ne jusson terhesen diétázni!
2012. szept. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek, ne diétázz csak ha cukor miatt kell.

Cukrosoknak lehet sőt kell 6 után enni.

2012. szept. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

előző terhességemből kiindulva a védőnő is ezt javasolta


másrészt túlsúllyal indítottam a terhességem,80 kg-nál több nem lehetek és most vagyok 71 kg

2012. szept. 22. 19:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor nézz utána a szénhidrát diétának, amit a cukrosokkal tartatnak, az jó terhesség alatt. Nem vagyok orvos, lehet, hogy nem kellene tanácsokat adnom, de nekem súlymegtartásra 170 gr CH-s, súlycsökkentésre 160 gr CHs diétát írtak ki terhesség alatt (a CH mennyiséget az orvos dönti el egyébként).
2012. szept. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

sziasztok!


én 14 hetes vagyok de el kellett mennem terheléses cukorra és 8,5mmol/l lett már most.én is diétázom.napi 5x kell enni keveset.és az este 6 óra sztem nem megfelelő.8 körül kéne lennie egy könnyű vacsorának kb 20g-os szénhidráttal.

2012. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!