Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességi hányinger,...

A terhességi hányinger, émelygés, hányás az egy bizonyos hétig tartott, de 0-24 óráig? Vagy voltak nyugalmas pillanatok? Mikortól meddig volt? (hét)

Figyelt kérdés

2012. szept. 24. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem 6. héttől a 12. hét végéig éjjel-nappal----

szünet nélkül..ha ettem mindent ki is hánytam, fogytam 5 kg-ot...

2012. szept. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam a 7.héttől egészen a 13.hét végéig elkísért.

Nem volt egész napos,csak reggel,meg amikor sokat hajolgattam,de volt olyan is mikor hajnalba felkeltem pisilni és akkor kapott el!

Ez mindenkinél más!

2012. szept. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem kb 2-3 hete van hányingerem,néha gyengébben,néha erősebben,de minden nap,szinte 24 órán keresztül.Csak ,,szenvedtet,, de nem hányok.Pedig lehet,hogy sokszor jobb lenne,minthogy bent van és rossz tőle a gyomrom is.Elég ha ránézek az ételre és már hányingerem van,ha pedig ettem,akkor meg azért.Hát ez van.


8h km

2012. szept. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

10-16 hét között folyamatosan rosszul voltam éjjel nappal. utána elmúlt, de néha-néha még visszaköszön a hányingeres korszakom és van hogy rosszul vagyok 2-3 napig, majd aztán megint semmi.


26 hkm

2012. szept. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!