Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes kismama vagyok....

26 hetes kismama vagyok. Tegnap egész nap, ill. este csak nagyon gyengén éreztem mocorogni kicsi fiamat. Éjszaka pedig igen kis aktív szokott lenni. Baj lehet?

Figyelt kérdés
Ma reggel pedig még egyáltalán nem, pedig már reggeliztem is és a szokásos tejeskávémat is megittam. Menjek kórházba? A dokim 2 hét szabin van. Múlt csütörtökön voltunk 4D UH-on és ott látszott, hogy a köldökzsinór a nyakára van/volt tekeredve. Okozhat ez bajt?
2009. aug. 3. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a helyedben biztos,hogy megnézetném a dokival.Biztosan nincs baj,de én a saját nyugalmam érdekében elmennék dokihoz.Inkább menj feleslegesen,minthogy baj legyen.Lehet,hogy csak lustizik.

Szorítok,hogy minden rendben legyen!

2009. aug. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, indulj azonnal! Biztos nem lesz baj! próbálj pozitívan gondolkodni, de menj rögtön!
2009. aug. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi újság? Minden rendben?
2009. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi a válaszokat. Minden rendben, tegnap elmentem a kórházba és soron kívül megnéztek minket. Nagyon rendesek voltak :) Manóka ezerrel ficergett, de nem értem, hogy miért nem éreztem. A szonográfus megnyugtatott, hogy minden érték teljesen ok.

Szóval már nem aggódom. De legközelebb is inkább bemegyek.

2009. aug. 4. 10:00
 5/6 anonim ***** válasza:

örülök h semmi bajotok! inkább menj tévesen, minthogy egyszer ne és baj legyen!

További nagyon szép babavárást és gyönyörű kisbabát!

2009. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy minden rendben! Boldog babavárást!
2009. aug. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!