Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Kárpát utcai ( Keopátra...

A Kárpát utcai ( Keopátra ház) 4D rendelőről mi a véleményetek? Milyen minőségű felvételt csinálnak? Akinek van mellékelne képet?

Figyelt kérdés
Jövő héten mennénk, és kíváncsi vagyok mire számítsunk! Előre is köszi!
2012. szept. 27. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nagyon jó! Én mind a 2 lányommal ott voltam. Igényes, szép, és kedvesek. Aki vizsgál(Zsuzsa) nagyon aranyos. Képet ha gondolok szívesen mellékelek, de már csak holnap, mert nem akarok zörögni. Egyébként még az első lányomnál volt olyan, hogy egyik alkalommal nem akarta mutatni magát, pedig jó sokáig próbálkozott, így nem kellett fizetnünk, és megbeszéltünk egy másik időpontot.
2012. szept. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oooo koszonom!!! Mar nagyon varom! Kepet kuldesz ha tudsz;) es gratula a kislanyokhoz;)
2012. szept. 28. 11:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem jó a minőség !!!
2012. szept. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!