Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés, mikor a baba...

Milyen érzés, mikor a baba befordul abban az irányba, ahogy meg fog születni?

Figyelt kérdés
Hallottam,hogy van,akinek majdnem "szétszakadt" bennt minden,van aki meg észre sem vette.De ezt lehet látni is,hogy megfordul a baba? És fáj? És mikor szokott ez megtörténni? Bocsánat csak nem avgyok ebben túl tájékozott.
2012. szept. 30. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem mindkettő csak az utolsó hetekben fordult be, vagyis már nagyok voltak, de vszleg aludtam ,mikor történt, mert nem tudtam róla, csak uh-n derült ki, h már jó az irány
2012. szept. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a 2-at nem is éreztem, h befordult, pedig nagyon figyeltem...valószínűleg nekem is este lehetett...

Az első babám meg először keresztbefordult , úgy volt 2 napig (mki megijedt aki látta, h úgymarad), aztán -akkor is éjjel valószínű- lefordult a rendes irányba :)

2012. szept. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én kicsikém minden egyes UH alapján fejvégű volt, kivéve egy alkalommal, amikor épp medencefekvésben volt (ez a 20. héten volt) És maradt is fejvégű! Reméljük, nem most fog majd egyet gondolni, és átfordulni... De azt tuti észrevenném már!


34 hkm

2012. szept. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
36. héten fordult meg séta közben.. hát azt hittem hogy akkor fog kijönni. Több volt mint kellemetlen, a férjembe kapaszkodtam és csak álltam az utcán kicsit meggörnyedve. Szoval nekem rossz volt. De megfordult. :)
2012. szept. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!