Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt jár valamilyen...

Terhesség alatt jár valamilyen pénz a kismamának? ( veszélyeztetett terhes)

Figyelt kérdés
nincs munkaviszonyom és még nem is volt
2012. okt. 1. 00:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem jár. Én is veszélyeztetett terhes voltam, mégsem járt nekem semmi. Táppénzen voltam, de nekem volt munkaviszonyom. Majd a baba születése után leszel jogosult GYES-re és családi pótlékra.
2012. okt. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt nem jár semmi ha nem volt állásod, csak majd szülés után jár majd a gyes, a családi és az 1x-i anyasági, ha jártál terhesgondozásra.
2012. okt. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Nem jár, miért is járna? Hiszen nem esel ki a munkából.


Plusz a terhességed előtt is megéltél valamiből, akkor a terhességed alatt is meg tudsz élni, nem? Majd ha a kicsi megszületik, támogatják az ő nevelését gyessel és családi pótlékkal, de addig nincs mit támogatni.


Ne haragudj, de nem is értelek. Soha nem tettél be semmit a közösbe, de most tartanád a markodat?

ilyen alapon?

A babádat támogatja majd az állam, de téged miért támogatna?

2012. okt. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Normál esetben nincs szükség gyógyszerre a terhesség alatt.Mellesleg ha fizeted a tb-det,akkor olcsóbbak a gyógyszerek.És én se dolgoztam csak fél évet pl,most meg tanulok tavaly szeptember óta.Nekem meg sem fordult a fejemben,hogy kunyeráljak bárhol bármit,hiszen mi alapon?Páromat viszont támogattam,hogy igényelje a segélyt,mert őt egy éve kirúgták és nem talált munkát,de ő elötte már 13évet dolgozott.Nah ő jogosan tartotta a szaros kis 22800ft-ra a markát,mert hónapokon át adott be ezer helyre önéletrajzot,amire nem is válaszoltak.Én szerintem abszolút nem volt bunkó az előttem író,ugyanis a semmire ne várjon semmit az ember.És zárójelbe megjegyzem(magamat is beleértve ebbe a kategóriába),hogy a semmire ne szüljön az ember.Jah és jelenleg a baba 0ft-ba kerül mégha szedsz is gyógyszert.Tudod nekem is szednem kell vasat(2ezer ft 15 napra),vitamint(3200ft egy hónapra),szúrhatom magam Fraxiparine injekcióval már 2hete és még 4 hétig(90%os tb támogatással 3600ft-ért).De nekem mindezekre se fordult meg a fejemben állambácsitól kérni bármit is.Ha már a semmire szülsz te is,mint pl én,akkor szépen legyél csendben és a sok adófizető előtt ne panaszkodj,hogy te ugyan miért is nem kapsz pénzt a semmittevésre,mert jogosan fognak téged bunkó szövegek közepette melegebb éghajlatra küldeni.Nem tudom hány éves vagy,ajánlom akkor viszont a tanulást,mert legalább abban hasznod is van mig a terhesség és a kicsi miatt dolgozni nem tudsz.Tb-d is van legalább,mert igy nem is tudom hogyan jársz orvoshoz...
2012. okt. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Én hallottam olyanról hogy már a magzatra jár már a a családi ha bizonyított a terhesség!! (én is veszélyeztetett vagyok) Egyik ismerősöm kapott végiga a 9hónap alatt 12.500ft-ot De jövőhéten megyek rákérdezni:) Ha gondolod majd megírom.:)
2012. okt. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen jár a magzatra a családi ADÓKEDVEZMéNY!

Adókedvezmény meg annak jár, akinek adója van. Aki nem dolgozik, annak nincs adója, így az adókedvezmény sem jár neki. Ne keverd már össze.

2012. okt. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!