Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon megijedtem! 16 hetes...

Nagyon megijedtem! 16 hetes vagyok tegnap este volt szex, ma reggel mikor pisilni mentem, kijött ugye a tegnapi "cucc" és kicsit barnás olyan alvadt véres volt, mitől?

Figyelt kérdés
Eddig semmi vérzés nem volt, semmi gondom nem volt. A szex okozhat ilyet?
2012. okt. 1. 07:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A vérbőség miatt lehet. Nálam is volt már nem is egyszer. És ez nem azon múlik, hogy a partner mennyire óvatos...
2012. okt. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, én is erre gondoltam, kicsit megnyugodtam. Most tuti lesz kis szex-szünet:-)
2012. okt. 1. 10:28
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Méééér kell terhesen szexelni? Én ezt soha nem fogom megérteni!


32 h km

2012. okt. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mert jólesik! Ha orvos nem tiltja miért ne lehetne?
2012. okt. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Mééér kell??? Húúú most jobban kívánom mint bármikor máskor:-) Talán ez is volt a baj, nem emlékszem mikor volt ilyen jó orgazmusom utoljára mint tegnap:-) Sajnálom azt aki ilyeneket nem él át...Ráadásul, a piciben is boldogság hormonok szabadulnak fel az orgazmustól, tehát csak jó hatással van a szex, persze kivétel az akinél tiltott vmiért...
2012. okt. 1. 14:32
 16/18 anonim ***** válasza:

Kedves 13-as valaszolo!

Ugy gondolod, ha mar "tulesett az enber a babagyartason" akkor ennyi volt?:)

Vegulis mi az a 9 honap?!:) elvegre van az embernek egy ferje, arja, elettarsa, aki a gyereknek az apja lesz. Az intimitasnak, a szexnek, ugy gondolom, hogy szerepet kell adni egy kapcsolatban, kulonben akar egyedul is vallalhattuk volna a babat.

Es egy problemamentes terhessegnel egyaltalan nem tiltjak az orvosok, sot:)) kell egy harmonikus kapcsolaban. Mert, ha az anyuka boldog, akkor a baba is:)

10-es volam. A 28 hkm

2012. okt. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem a 8.hét tájékán volt ilyen,akkor felhívtam a dokimat,aki mondta,hogy a nyálkahártya sérülése okozhat ilyesmit,de ha nincs görcs és erős,menstruáció-szerű vérzés,akkor nem kell aggódni! Viszont akkor letiltott minket és azóta akárhányszor megyünk hozzá,mindig mondja,hogy a házaséletet még mindig szüneteltessük. A férjem a múltkor azt mondta,hogy mostmár meg fogja Neki mondani,hogy "de akkor maga is szüneteltesse,Doktor úr!". :D Egyébként pedig mi megoldjuk máshogy,hiszen annyi féle mód van még a kielégítésre. Nem mondom,hogy nem hiányoznak azok az igazi együttlétek,de ezekkel is beérem,hiszen több,mint a semmi!:)


14+6 hetes,ikres kismami

2012. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

mééért kell?

úristen..

2012. okt. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!