Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha vékony vagyok és nem...

Ha vékony vagyok és nem változott még az életmódomban semmi, akkor mikor kellene feljönnie az első kilónak?

Figyelt kérdés

A 12. hétben vagyok, eddig még változatlan a súlyom.

Gondolom, hogy ha nem hízok a testemre, akkor is fel kell jönnie valamennyi súlynak hamarosan a vértöbblet, a magzatvíz, a placenta, a baba miatt.

Mikor körülbelül?

Eddig még ugyanúgy és ugyanannyit eszek, mint terhesség előtt, nem vagyok kívánós, nem is voltam hányós, fáradékony sem vagyok, ugyanannyit mozgok.

Mikortól lehetek kívánós?


2009. aug. 4. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

én 60 kilóról indultam eddig,a 20. hétig 1,5 kiló jött rám. Kívánós most kezdek lenni,de csak kicsit. ugyan annyit eszek mint eddig és mozgok is. A védőnő azt mondta ez a súlygyarapodás szuper, csak így tovább.

boldog babavárást

2009. aug. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a 17. hétben vagyok, és eddig változatlan a súlyom. Szerintem a kilók inkább a 20. hét után indulnak meg. A baba először minőségi fejlődésen megy keresztül, kialakul mindene, aztán jön a mennyiségi fejlődés.
2009. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!