Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt vki hasonló helyzetben?

Volt vki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Pénteken elmentünk UH-ra,ott megállapította a doktor,h 6hetes terhes vagyok.Vasárnap véreztem azonnal kórházba mentünk,hálistennek minden rendben volt.Tegnap már nem volt semmi egészen délutánig,amikor is barna darabos folyás jelentkezett,ma reggel pedig a nőgyógyászoton kezdtünk.Ma is minden rendben van,hálistennek.Viszont ma a doktor ordított velem,h minek mentem oda vizsgálatra,inkább menjek a bizotság elé és vetessem el,nem érti,h minek mentem várjam meg míg elvetélek,vagy megmarad a baba.Kitéptem az akkor már megírt papírt a kezéből és eljöttem.Van már egy 2éves kislányom vele is bevéreztem,lelkileg nagyon megterhelő volt a terhesség,mert többször is javasolták,h vetessem el.Most teljesen ki vagyok,akadva,h ugyan ez lehet,h újra lezajlik,ahogy ez a doktor beszélt velem,teljesen magam alatt vagyok ettől az egésztől.Tudom,és nagyon örülök,h jól van a baba,de még sem vagyok felhőtlenül boldog.Tudnátok vmit mondani erre az egészre,h ne érezzek így?Válaszokat köszönöm.
2012. okt. 2. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok ismerősömnek volt bevérzése, de sosem javasolta senki nekik az elvetetést. Hány éves vagyok, milyen körülmények között? Nem tudom, miért ajánlották, nem szokták csak úgy ajánlani, vérzés esetén.
2012. okt. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer végig jártad ezt az utat, akkor én azt tanácsolom, hogy járj magánrendelésre és ott biztosan megkapod a kellő figyelmet, megfelelő ellátást és bánásmódot. Ja és egy lelkiismeretes doki nem fogja neked azt mondani, hogy vetetsd el, hanem veled együtt fog küzdeni a babáért.
2012. okt. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni,h az elsővel a magas AFP miatt javasolták,mert szerintük egy bevérzés miatt is,túl magas az eredmény.Tudom,h elavult,pont ezért tudtam,h nem lehet baja,mert minden más érték jó volt,de ettől ők rám ijesztettek nem egyszer.
2012. okt. 2. 20:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Keress másik dokit sürgősen!!!!!!

Bármitől lehet bevérzés, akár hematómától is, és azzal is ki lehet egy terhességet hordani, csak normális doki kell hozzá!

2012. okt. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem miért mondta hogy vetesd el a babát. Én 5 hetes koromtól 8 hetes koromig vérezgettem barnázgattam. még 15 hetesen is volt egy fura színű folt a bugyimon egyszer. Gyönyörű egészséges kisfiam van. az első 12 hetet ágyban töltöttem semmi hormongyógyszert nem kaptam és megmaradt, nem tudták mitől van vérzés. Ne rohangálj ügyeletre mert egy ilyen állat úgy megvizsgálhat hogy tényleg baj lesz. menj magándokihoz
2012. okt. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a 7. héttől a 14. hétig vérezgettem. Többször voltam kórházban. volt olyan, hogy a legvastagabb betét átázott, a pizsamám és a klepedő is tiszta véres volt, mégis egészségesen megszületett a babám.
2012. okt. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,h ezeket megosztottátok velem,kicsit jobban érzem magam,nem kesergek emiatt,az ember miatt.:)
2012. okt. 2. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!