Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jövőhétre kiírt Kismamák!...

Jövőhétre kiírt Kismamák! Hogy vagytok? Éreztek már valamit?

Figyelt kérdés

Én keddre vagyok kiírva a Kisfiammal. Tegnap voltam NST-n, és a dokimnál is. Az orvosom azt mondta h a Kisfiam még eléggé fent van, de ez nem jelent semmit. A méhszáj zárt.

Elküldött vasárnap is NST-re, meg kedden is, azt mondta legyünk pesszimisták :) Hát mondom remélem nem érem "egyben" a keddet.


Egyébként azt hiszem túl jól vagyok, jósló fájások sincsenek, mindent meg tudok csinálni. Se derékfájás, se semmi....


Meséljetek Ti , hogy vagytok!


2012. okt. 3. 09:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Én 15-re vagyok kiírva, 3.baba.

Szintén nem érzek semmit, se keményedés, se jósló, zárt méhszáj. Nagyon is jól érzem magamat :) Tele energiával, pakolok, jövök-megyek.

Ezen a héten nem kell mennem ctg-re, majd a jövő héten megyek megint. Múlt héten voltam ctg-n és uh-n, akkor 3-3,2 kilóra tippelték a babát.

Drukk neked :)

2012. okt. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak Én vagyok "túl vidám" :D

Nagyon remélem, hogy nem húz Rá a Ksifiam, első baba egyébként, így nagy az izgulás, de a szüléstől hálistennek nem félek...


Kitartás neked is!

2012. okt. 3. 09:56
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is keddre vagyok kiírva, nálam sincs még semmi extra :) Jövök-megyek,pakolok, mosok, főzök, már hetek óta nagytakarítok(párom szerint már nincs mit :D ) Hétfőn leszünk 40 hetesek, akkor NST, és gondolom méhszáj vizsgálat :) Ha nem bújik ki a baba akkor onnantól kezdve mindennap kórház+magzatvíz mintavétel..én ezt nem szeretném,mondtam a picurkámnak,hogy bújjon ki,ne kelljen mindennap rohangálni :-)

Nálam is első baba, már nagyon várom!:)

2012. okt. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Akkor te ugyanabban a cipőben jársz :) Én is izgulok, nem szeretném ha még bent lustizna, utána már olyan macera ez a sok kórház, vizsgálat stb. Bár tudnánk befolyásolni :) De ha akar még bent lesz...


Sok sikert neked is, és szorítok! :)

2012. okt. 3. 11:00
 5/16 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Igen szerintem is..:) Köszönöm szépen, én is szurkolok nektek, aztán majd írj ha már megvan a baba:) Kisfiú-kislány egyébként?:)

2012. okt. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kisfiú :) És elvileg nem is olyan kicsi :D 32 hetesen volt 2200gramm. Nagyon kíváncsi vagyok, remélem nem lesz óriás :)
2012. okt. 3. 11:28
 7/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Én nem tudom,hogy kisfiú vagy kislány, egyszersem mutatta meg magát a kis drága, így aztán meglepetés :) Nálunk 38 héten 2800ra becsülték :)
2012. okt. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én jövőhét szombatra vagyok kiírva. Mint egész terhességem alatt ,most is jól érzem magam,tele energiával ,jövök megyek,eszembe se jut ilyenkor,hogy úristen mit csinálok hiszen bármikor jöhet a babó. :) Nekem 1 hete azt hiszem,hogy vannak jóslóim a derekam sokzsor fáj. Hetente megyek Nst-re ott most szép kis fájásokat mutatott ki, de közben görcsöltem is. Este erősebb görcs jött rám székelési ingerrel, azt hittem idő van ,de elmúlt 5 perc után. Holnap megyünk Uh-ra,nagyon kíváncsi vagyok ,hogy mekkora és jó lesz már látni is :) Nekem is első baba :)
2012. okt. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Azt hiszem ez az utolsó hét mindenkinél izgulós :) Nincs mit tenni, akár első baba akár nem :)


Meglepetés lesz? Nahááát, a kis huncut, még nagyobb az izgalom :P Ki sem bírnám :D

2012. okt. 3. 12:04
 10/16 anonim ***** válasza:
Oooo én tegnapra voltam kiirva,de hát nekem sincs semmi bajom a megfázáson kivül :D Nekem 3109grammra becsülték a 38.héten. Elvileg már nyitva a méhszájam,de a 39.héten még pl 2100as volt az érték.Keményedik a hasam néha,de csak mint eddig,a kicsi megállás nélkül mozog,a hasam sincs lenn.Tehát nem úgy néz ki,mint ha nagyon ki akarna jönni.De 2 naponta nst meg magzatviz tisztasági vizsgálat,szóval szivás...
2012. okt. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!