Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miota megtudtam hogy babát...

Miota megtudtam hogy babát várok nem merek szeretkezni a férjemmel nehogy a babának valami baja legyen, ez nem normális ugye? Nem árthat a magzatnak az orgazmus?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Ha problémamentes a terhesség, akkor semmit nem árthat, sőt, csak jót tehet neki az orgazmus, olyan hormonok szabadulnak fel közben. Baj nem lesz belőle. Ha meg problémás a terhesség, az orvos úgyis figyelmeztetni fog, hogy nem szabad, de az a probléma (ne legyen) nem ettől lesz, az biztos!
2012. okt. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én se mertem a 12. hétig, pedig az első terhességem is, és a mostani is probléma menetes volt. Aztán csináltuk párszor, utána meg már a férjem nem merte.
2012. okt. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En se merek. meg oszinten allandoan az jut eszembe hogy ott a baba - vhogy nem erzem komfortosnak. Majd utana bepotoljuk :).

28h km

2012. okt. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezzel a 12. hétig én is így voltam. De mint később rájöttem, hülyeség az egész. 32 hetes vagyok most, és ha ciki ha nem, muszáj voltam ma örömet szerezni magamnak, mert a férjemmel nem szexelünk már nem tudom mióta. Ő szerintem jobban félti a babát. Én viszont már tapasztalatból tudom, hogy az orgazmus abszólut nem árt, sem nekem sem a babának, úgyhogy én ezt nem vonom meg magamtól. :) Úgyis lesz a szülés után pár hét amig regenerálódni kell. Nem is tudom, hogyan fogom kibírni. :D

Úgyhogy egyébként azt tudom mondani, hogyha eddig rendben volt minden a terhességeddel, akkor bátran engedj utat az érzéseknek. Nem lesz bajotok.

Aprópó, orgazmusnál nagyon sokszor befeszül a poci pár másodpercre, de aztán elmúlik. Így kerekebb a világ.

Boldog, boldogságos perceket neked és a férjednek.

2012. okt. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem árthat, de az aggodalom szerintem teljesen megérthető. Nálunk inkább fordított a helyzet. Bár nem szeretkeztünk már a 4. hónap óta, azért megoldottuk. Azonban mióta beléptem a 7. hónapba, a férjem annyira óv, hogy inkább ő se akarja, csak hogy én se akarjam. Mindig mondja, hogy a baba miatt, és már alig várja, hogy 6 hetes legyen a picilány.

30 hkm

2012. okt. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 karina1111 ***** válasza:
Én mertem volna szexelni, csak a férjem nem akart, pedig eléggé megnőtt a terhesség alatt a szexuális étvágyam. Volt, hogy napi 3-4x segítettem magamon, persze, hogy nem árt a babának.
2012. okt. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!