Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem vagyok terhes, akkor...

Ha nem vagyok terhes, akkor mitől van olyan érzés a hasamban, mint amikor a baba rugdos?

Figyelt kérdés
Biztos nem vagyok terhes, rendszeresen menstruálok és semmi tünetem nincs, csak 1 hete olyan érzésem van, mintha valami mocorogna bent. Ez valami izomrángás? Mitől lehet? Menjek dokihoz, vagy elmúlik magától?
2012. okt. 3. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Inkább bélmozgás.
2012. okt. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ez csak a bal oldalamnál van és ha a kezem odateszem, akkor is érzem.
2012. okt. 3. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
nahát nekem is ilyen tünetem van,de szerintem ez csak valami bélmozgás.Ha szültél akkor biztosan tudod milyen érzés mikor a baba rugdos, és hamarabb felfigyelsz az ilyen jelenségre!Én másfél éve szültem és előtte sosem figyeltem fel a bélmozgásra,de azóta pedig igen..:)
2012. okt. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. Lehet benne igazság. Amúgy én is másfél éve szültem :)
2012. okt. 3. 23:40
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Egyetértek az előttem szólókkal, inkább bélmozgás. Vágysz esetleg másik babára? Nekem is kb ennyi idős volt a fiam, amikor eléggé felerősödtek ezek a dolgok, de lehet azért is, mert már kezdtem vágyni a kistesóra. Folyamatos negatív tesztek és vérzés mellett is éreztem, de már kész voltam tőle, hogy annyira olyan, mint mikor mozog a baba, mégsem vagyok terhes... :) Most vagyok 25 hetes kismama, hát belegondolva mégsem olyan, mint amikor azt éreztem. :D
2012. okt. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pár hónapja gondoltam kistesóra, hogy jó lenne, de a férjem nem akar, így biztos nem lesz több gyerek.
2012. okt. 4. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!