Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák írnátok nekem,...

Kismamák írnátok nekem, akiknek a korai ultrahangon tévesen mondták meg a baba nemét? Biztosra mondták akkor ezt akkor?

Figyelt kérdés

Tudom sok hasonló kérdés van,de akkor örülnék ha elmesélnétek.

Én még nem tudom a babám nemét(csak tipp van) és kíváncsi vagyok mennyire bízhatok az uh-os eredményben.

köszi


2012. okt. 5. 07:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Hüvelyi volt 13.héten,fiút mondott a doki,meg is örültünk,vettünk is pár fiús cuccot. XD 16.héten elmentünk 4d-re,ott megmondták hogy lány... :) Azóta lány maradt.
2012. okt. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyetlen uh-ban ne bizz, ha mar a masodik harmadikon is azt mondjak hogy pl fiu akkor mar azert elhiheted. nekunk is 12. heten mondtak hogy fiu akkor meg nem vettem semmit,mert tudtam hogy korai. DE pl hallottam olyat is hogy valakinek egesz vegig azt mondtak lany lesz es a szulesnel derult ki hogy fiu..szoval semmi sem 100%
2012. okt. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömnek a 12. heti uh-on lányt mondtak, el is nevezték Zsanikának, a 18. heti uh-on kiderült Zsanika mégis kisfiú :)

uncsimnak 12.hetesen magzatvizet vettek, így neki 100%-ra megmondták hogy kisfiú lesz.

Én viszont mindkét lányomnál a 18.heti uh-on tudtam meg hogy kislány. és jól látták.

szerintem a korai uh-an még nem biztos (ha csak nem 4d-n nézik) biztosabb a 18.heti uh

2012. okt. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Naná...12 hetesen szinte 100%-ra mondta a doki, hogy "hamisítatlanul" kisfiú. 36 hetes uh-n a doki ráncolta a szemöldökét és megkérdezte, hogy ugye nem festettük a babaszobát kékre? Ugyanis kislány...mire észbe kaptunk,maradt 4 hetünk, hogy a falat átfessük, az autós matricákat lekapargassuk a falról és helyette hercegnőset ragasszunk :-) tényleg kislány lett :-) A köldökzsinór végig a lába közt volt, ezt nézhette el a doki. A másodiknál már 4D-re mentünk, ott mi is láthattuk tisztán, hogy kisfiú és nem a köldökzsinór:-)
2012. okt. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem 12. héten 4D-n tuti h kislány lesz!..15 hetesen 4D-n tuti h kisfiú lesz!..nemsokára megyek a 18.heti genetikaira..és már nem tudom h mit gondoljak :D
2012. okt. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bátyámról születéséig bizonygatták, hogy kislány lesz, aztán mégis fiú lett belőle :)
2012. nov. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!