Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki 10-11 hetes terhes kora körül elkezdett nagyon erősen pattanásosodni? Az állam úgy néz ki mint még soha és a hátamon is előjöttek ahol előtte sosem voltak. Volt hasonló valakinek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 5. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még csak 8 hetes vagyok, de eszméletlen módon jönnek ki az államon. És nagyok és fájnak. Nekem mensi előtt szoktak kijönni. Meg úgy veszem észre, hogy sokkal szárazabb a bőröm, mint szokott.

2012. okt. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ketteske ***** válasza:

Nekem az arcom lett tök tele pattanással. Azt olvastam, hogy ez akkor van, ha fiú lesz a baba, mert termeli a tesztoszteront. Nekem is fiam lesz, de nem biztos, hogy ezért vannak a pattanások. Egyébként ne aggódj, elmúlik pár héten belül.

25 hetes km.

2012. okt. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 5. 09:56
 4/10 anonim ***** válasza:
szia, én is a 8. hétben vagyok, és az állam mellet mindkét oldalon olyan a bőröm, mint a sajtreszelő :-) rettenetesen sok apró pattanás van ott, nem nagyon tudok velük mint kezdeni, kicsit, mintha megint 13-14 éves lennék és nem majdnem 30 :-)
2012. okt. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!


13+5hetes vagyok és kb 3 hete kínoz a sok-sok apró pattanás a homlokomon, az államon és az orromon. A hátam is tele van, de ezek ilyen kinyomhatatlan pattanások, csak vannak, csúnyák és fájnak. Még az erős szárító-fertőtlenítő gyógyszertári cuccos se segít rajtam. Terhességem elött is volt rajtam mindig 1-2, de ami most van katasztrófa... Kitartás, egyszer csak elmúlik. :)

2012. okt. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2012. okt. 5. 10:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Az államon jöttek a patik, meg az egész testemen viszkető kis kiütések. A védőnő azt mondta, hogy hormonális, nemsokára elmúlik. Most 20 hetes vagyok, de már pár hete elmúlott. És nem kezeltem semmivel. Kicsit nehéz volt, párat el is vakartam a karomon, mert néha szörnyen viszketett, de már a nyoma sem látszik. Ja, és az első kettőnél nem volt ilyen.
2012. okt. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is problémám van ezzel, tinédzser koromban nem néztem így ki ráadásul ki is szőrösödtem sajna. Az hogy mikor múlik el úgy látszik változó mert én 26 hetes vagyok és még mindig szenvedek vele. Bár nem hiszem, hogy feltétlen emiatt de kisfiú lesz nálam is. Remélem szülés után visszarendeződnek a dolgok. Boldog Babavárást:-)
2012. okt. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, pedig nekem sosem volt, most 17+4 hetes vagyok és most nagyjából eltűntek. Borzalmas volt, mindenhol kijöttek és semmi nem használt.
2012. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is az lett ,nem is kicsit. Ami nekem bevált: napi 3-szor szappanos vízzel lemosni és utána tonic. Illetve esténként ezzel mostam le az arcom : [link] remélem valakinek még beválik és tudtam segíteni :)39hkm
2012. okt. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!