Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12hetesen olyan érzés mintha...

Xtina22 kérdése:

12hetesen olyan érzés mintha megakarna jönni. Normális ez? Már vettem be Magne b6ot!

Figyelt kérdés
Kedden voltam 12hetes uhn minden rendbe volt. Legalábbis semmi rosszat nem mondott. Hüvelyi uht is csinált! Sok a folyásom. Ez baj am?
2012. okt. 5. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
13+5hetes vagyok és nekem is sok a folyásom ami normális ha amúgy nincs panaszod (szag-szín). 12. héten meg elötte héten én is éreztem ilyet de 1-2 magneb6 és elmúlt, azóta nem volt megjön érzésem. Amúgy ez is normális.
2012. okt. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Anyum is azt mondta h elöfordulhat! De olyan rosz érzés a folyás +megjön érzés minden percben attól félek h vérezni fogok! :-(
2012. okt. 5. 13:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Húúú ez de ismerős! Nekem az előző babámmal annyi folyásom volt....mintha bepisiltem volna vízszerű....tiszta hülye voltam mindig néztem és rettegtem nem-e vér....ne izgulj teljesen normális, most is volt már egyszer olyan sok, egy hete kb. aztán megint nem, de úgy emlékszem anno végigkísérte ez az egész terhességem, de minden rendben volt. 17hkm
2012. okt. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez természetes, de ilyenkor mindig pihenj le. Ne csinálj semmit, míg érzed. El fog múlni a 16. hét környékén.
2012. okt. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!