Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért szagos? A terhességem...

Miért szagos? A terhességem kb.2. hónapjától küszködöm ezzel, hogy folyásom van, és ráadásul büdös is.

Figyelt kérdés
Már 3 doboz hüvelykúpot elhasználtam, plusz szemicilin gyógyszert. Egy darabig el is múlik de újra visszajön. Folyásom már nincs, de a szag még mindig meg van. Van valakinek ilyesmi tapasztalata? 17 hetes vagyok.
2008. máj. 19. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Most vagyok 8 hetes nekem is sok folyásom van és szaga is van. Az orvos azt mondta, hogyha nem viszket és nem ég akkor a 3. hónaptól szabd csak kezelni, de probléámát nem okozhat.
2008. máj. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig jó volna kezelni!Milyen kúpot használtál?
2008. máj. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok: még annyit hogy igyál sok folyadékot anniyt javasolt nekem a doki.
2008. máj. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet nem jól írom a kúp nevét: Gyno-peveril. A múlt héten voltam vissza az orvosomhoz, akkor már nem volt semmi gond, erre most hétvégén megint egy kis viszketéssel visszatért ez a bűzös valami, de folyásom nem szines. Nem tudom mi lehet ez??
2008. máj. 19. 11:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát a viszketés az nem jó az valami fertőzést jelöl, de az is lehet hogy a vizeleted fertőzi újra, akkor viszont ott kell helyretenni mindent először és utána jöhet a kúp. (de én nem vagyok doki) Hasonló problémám volt mikor még nem voltam terhes. Oda-viszza fertőződtem.
2008. máj. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sürgősen keress fel egy STD rendelést! A nőgyógyász NEM TUDJA kideríteni az okot! (más szakma azért, nem mert rossz orvos volna) Én ajánlani tudom a bőrklinika STD rendelését, 06208258868 időpont. A bűzös és visszatérő folyás mindig valamilyen fertőzés jele, nem kísérletezz amíg ki nem derül mi az oka! Árthat minden beszedett gyógyszer, újarfertőződés a babának!
2008. máj. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig ez egy "jó"kis gomba lesz.Velem is anno ugyanez volt,és nekem irtó nehéz volt emúlasztani...35hetes kismama
2008. máj. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Annak a válaszolónak van igaza, aki szerint meg kell nézetni. Nekem candida gombám volt, az is büdös folyást okoz. Hüvelykúp elmulasztotta, néhány hasznos tanács gombára, amit nekem is mondtak: (1) tangát le kell cserélni hagyományos bugyira (2) fokhagymát egyél minden este, legalább egy gerezdet. Ne tablettát, ne krémet. (3) Párod? Ping-pong fertőzés lehet? (4) Fürdővízbe ne ülj, csak zuhanyozz. (5) ahogy itt is írták: min 3 l folyadék, C vitamin (6) Ha gomba: vasat nem kellene szedni bizonyos fajták miatt.


Mindenre jó a kamilla tea, ha szereted, igyál minden nap. Az immunrendszerünk legyengül a terhesség alatt, valószínűleg a Te bajodat is ez okozza. A folyás és a szag a hüvelyedből jön vagy a vizeleted okozza és valamilyen hugyúti/hólyag fertőzésed van? Én a gombáról a gombasodas.lap.hu-ról olvastam cikkeket.

2008. máj. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!