Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismami vagyok...

29 hetes kismami vagyok visszatért a hányingerem és még gyomorégésem is van. Mivel csökkenthetném a tüneteket hogy ne kelljen sok savlekötőt használni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 19. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is kb a 29 héttől időnként (főleg este) gyomorégésem van. Este semmi nehéz kaját nem eszem, lehetőleg húsfélét sem és így kicsit jobb lett.

32 hetes kismami

2008. máj. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A gyomorégésre a Renie nagyon bevált nekem.

34 hetes kismami

2008. máj. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A motilium az nagyon jó hányingerre,írassál a háziorvossal.Csak a terhesség első 3 hónapjában nem szedhető!Quamatel minit használj gyomorégésre!
2008. máj. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt gyomorégésem, főleg a vége felé. Én ilyenkor korpáskekszet ettem, volt hogy éjjel is, mert annyira égett a gyomrom, hogy nem bírtam aludni. Tökéletesen nem mulasztja el, de csökkentő az égő érzést.
2008. máj. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tej elmullasztjaa gyomorégést. Próbáld ki.
2008. máj. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A hányinger nálam ebbenaz időben csak pár napig tartott,majd elmúlt.Azóta 2-3 alkalommal még jelentkezett,de nem vészes,csak 1-2 napos.A gyomorégés viszont rendszeres,csakritkán nincs.Én a rennie-t szedem rá,csak az vált be.Hiába ettem háztartási kekszet meg ilyesmi,nem segített.Ezt viszont szedhetjük terhesen.Esetleg néha amikor a torkomban van már szinte a sav,akkor felbüfizem.Kijön egy pici és utánna sokkal jobb.
2008. máj. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!