Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem szabad terhesen...

Miért nem szabad terhesen magassarkút hordani?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 12:31
 1/8 gelazso ***** válasza:
szabad
2012. okt. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

bokaficam

fokozott veszély az elesésre

a láb fokozott terhelése sem egészséges

a gerinc fokozott terhelése miatt sem egészséges


ha megjelenni vagy kényszerítve -esküvő v. céges rendezvény - arra a pár percre fél órára nem durva de utánna vegyél fel kényelmes cipőt hogy tehermentesítsd magad.

2012. okt. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szabad, nem szabad mit tudom én. Inkább nem ajánlott.

Viszont irigylem azt a kismamát, aki hatalmas pocakkal képes 10 centis sarokban járni. Én nagyjából arra lettem volna képes magassarkúban terhesen, hogy pofára essek. :)

Na, szóval óvatosan, mert a gerincnek tuti nem tesz jót amúgy sem, terhesen meg a nagyobb súlytöbblet és az átalakult test és testtartás miatt korántsem egészséges.

2012. okt. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szabad, csak nem ajánlatos.

-könnyen kificamodhat a bokád, eleshetsz, megütheted magad.

-hamarabb megfájdul tőle a derék, a hát, a lábak.

2012. okt. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szabad, de nem ajánlott. Máshol van a súlypontod, könnyebben elveszted az egyensúlyodat, és megfájdul a hátad, ami egy idő után amúgy is jellemző. Én nem vagyok magassarkú viselős, de viszont a bokám lapos sarkúban is simán kiment 2x is (egyik csizmában volt), az ínszalagok is lazábbak ilyenkor, alapból könnyebben kimegy. De nem tiltja senki a magas sarkat terhességben, szóval hordhatod nyugodtan, én nem mertem, de én ilyenekben sutább vagyok, meg sosem éreztem magaménak ezt a stílust.
2012. okt. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
sajnos én mindig magasat hordtam, most kezdtem el laposban járni, de mivel nem ez a megszokott fáj a lábam utána. De azt mondták ne hordjak magasat mert nem szabad.
2012. okt. 8. 12:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy 5 centis,stabil,vastag sarkú cipő a legmegfelelőbb. A teljesen lapos sem kényelmes.
2012. okt. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a cipőim többsége olyan 5-7cm, tömött talpú, azokban érzem jól a lábam.
2012. okt. 8. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!