Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti emelgettetek terhesség...

Ti emelgettetek terhesség alatt nehezet?

Figyelt kérdés
14 hetesen ti emelnétek egy 15kg kutyust? 3.emeleten lakunk (lift nincs) sajnos nem tudjuk úgy levinni hogy maga megy le mert le rántana. Eddig párom vitte le de most több műszakban jár. Míg nem tudtam, hogy terhes vagyok addig is emelgettem (6-8hétig) Azóta nem, sajnálom szegénykét. Ti levinnétek a helyemben? Senkit nem tudunk megkérni mert a közelben nem lakik rokon :(

2012. okt. 9. 11:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én a 14kg lányomat cipelem ha kell 20 hets vagyok de a kutyának van 4 lába tanitsd meg neki hogy nem kell rohangálni milyen fajta?
2012. okt. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én emelgetem a Westie-imet (10-13kg-osak) mert szeretik, sőt ahogy a gyerekeket szokták úgy dobálom a lányt a levegőbe (imádja). Semmi bajom tőle. Az első hetekben éreztem, hogy nem esik jól a hasamnak-méhemnek, de kb a 10. hét óta meg sem kottyan. Persze amit lehet átvállal a férjem, nehéz szatyrot sem enged velem cipeltetni.
2012. okt. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kiskora óta próbáltuk rá szoktatni de nem ment. Pulis és spániel keverék.
2012. okt. 9. 11:50
 4/17 A kérdező kommentje:
Eddig én nem mertem felemelni mert féltem hogy baja lesz a picinek (első baba). De most hogy párom több műszakba került így valahogy meg kell próbálnom levinni.
2012. okt. 9. 11:51
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Emelgettem bizony, mivel kétszer is költöztünk...


De!

Mi is 3.-on lakunk lift nélkül, a mi kutyánk 24 kg.

De hogy ölben vigyem le??


Ha rángat és ezért inkább ölbe kapod, akkor én ebbe a lakásba nem mernék kisbabát vinni, mert súlyos nevelési gondok vannak!

A miénk erős akaratú stafford, mégis két ujjal fogva a pórázt lazán vezetem és ha kutyát lát, elég rászólnom és marad a helyén.


Ne emelgesd, hanem neveld meg a kutyád és ezt minden bántás nélkül írom!

(Ráadásul elég nevetséges ez az indok, mikor elkezdtem olvasni azt hittem, beteg szegény kutya, azért kell ölben cipelni, mint egy kisbabát).

2012. okt. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A kutyusnál csak ez az egy pici gond van hogy lefelé rángat. Amúgy jól van nevelve. Mikor felhozzák a keresztlányomat (4hónapos) hozzá se megy hanem befekszik a helyére és ott marad míg el nem megy. Szerintem nincsenek nevelési gondok.
2012. okt. 9. 12:30
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"sajnos nem tudjuk úgy levinni hogy maga megy le mert le rántana"


Mi ez, ha nem nevelési gond??

De te tudod, ha neked így jó, emelgesd csak.

Majd orra esel vele egyszer, aztán nézhetsz egy nagyot.

2012. okt. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7válaszoló Kösz de inkább tartsd meg magadnak a válaszaidat. Nem azért tettem fel a kérdést, hogy ilyenek választ várjak. Én arra lettem volna kíváncsi, hogy más is emelget e terhesen. Nem a te b... válaszodra.
2012. okt. 9. 12:53
 9/17 anonim ***** válasza:
63%
én a kukoricás zsákot emelgettem betakarításkor. szerintem megvan vagy 20kg. kibírtam,bár próbáltam vigyázni magamra,kevesebbet dolgoztam,mint a többiek,de végül is megbántam,hiába nem történt belőle baj. egy ilyen kis hülyeség miatt elment volna a baba,biztos felkötöm magam. legközelebb tuti nem tenném. amúgy meg azt ajánlom, a lépcsőházban ne tedd a kutyára a pórázt,hadd szaladjon le maga,a kapuban meg ráteszed. azért ne kínlódjon szegény!
2012. okt. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9-es jó ötlet amit mondtál de nem hiszem hogy megvalósítható mert a lépcsőházban több kutyus is van. Nem mindig tudjuk, hogy mikor mennek azok ki. Ha ő lenne az egyetlen akkor meg tenném, de így nem merem. Gondoltam már azon is hogy keresek egy olyan fiatal lányt aki szereti a kutyusokat és le tudná vinni sétáltatni.
2012. okt. 9. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!