Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális? Más is tapasztalta?

Normális? Más is tapasztalta?

Figyelt kérdés

néha szurkáló érzést érzek a hasam alján rövid ideig, utána elmúlik.

meg ha sokat mászkálok, akkor estére nehéznek érzem a hasam. vagy mintha a baba nyomná lefelé magát. ezt még korainak tartom, mert csak 20 hetes vagyok. ez nem korai még?

holnap megyek terhes gondozásra, az orvosomtól is meg fogom kérdezni ezeket, de kíváncsi vagyok a ti tapasztalataitokra! köszönöm a válaszokat!


2012. okt. 9. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
normális, örülj hogy lefele huzza, még 10-15 hét és a lábai a szádon jönnek ki.
2012. okt. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:D:D igaz
2012. okt. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kissbe ***** válasza:
21hetes 5napos vagyok.Ez szerintem normális,a szurkáló,nyilaló érzés az mikor a méhed nyúlik nő.Én is érzek olyat,mintha a baba "nyomná lefelé"magát,de szerintem az akkor van mikor fészkelődik,helyezkedik,mert nekem olyankor ki is dudorodik az egyik oldalon a pocim:-)Amikor nehéznek érzed a hasad kemény a pocid?Mert akkor többet kell pihenned,és magnézium!
2012. okt. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kissbe ***** válasza:
Boldog babavárást,és sok egészséget!
2012. okt. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nagyon picit keményebb csak, magnéziumot szedek egyébként.

nem dolgozom, néha páromnak segítek be a munkájába, iratokat szedek össze, juttatok el A-ból B-be. sajnos jogsim nincs, szóval marad a tömeg közlekedés, ami rettentően fárasztó tud lenni :)

2012. okt. 9. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!