Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érezhetem "ilyen sokszor"?

Érezhetem "ilyen sokszor"?

Figyelt kérdés

18 hetes kismama vagyok.Múlthét végén éreztem először a babámat mozogni és tegnap is éreztem egy negyed órát meg most is érzem már egy jó ideje.

Most éppen feküdtem,de,szinte folyamatosan érzem a kis rándulásokat a pocimban.Érezhetem ilyen sokszor meg sokáig?


2012. okt. 10. 08:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem simán érezheted. Miért ne? Már tudod mit kell figyelni, így jobban észre is veszed. Biztos egy kis örökmozgó, vasgyúró bébi. :-)

Nekem most a 2. a 16.héttől kezdett érezhető lenni. A 18.hétnél már kívülről is. Most 20.hetes vagyok, és már kívülről látható is rendesen. "Kezdek aggódni", mi lesz itt később?! :-) Bár 1-2percnél hosszabban nem érzem, de ezt napjában jó sokszor.

2012. okt. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!