Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, Ti hogy bírtátok az...

Anyukák, Ti hogy bírtátok az utolso napokat? 38hetes vagyok. De majdmeg orulok mar. Már mennék szulni, minden bajom van, minden fáj. Valami jotanács?

Figyelt kérdés
Ejjelente nemalszom, kb 20x megyek pisilni,zsibbadnak a lábaim...fáj a hátam...Minden kínom bajom van már...Ti hogy viseltétek az utolso napokat?
2012. okt. 10. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát igen, én is így voltam, nehéz már ilyenkor. Próbálj meg azért minél többet pihenni, mert a szülés után nemigen lesz időd rá :-)
2012. okt. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia megértelek én is így voltam én is gurultam a végére a 158cm el és a több mint 100 as haskörfogatommal. Pihenyél amennyit csak tudsz polcold fel a lábad már nincs sok hátra :)
2012. okt. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kitartás!!! Lesz ennél rosszabb is. :( Én ugyanígy voltam, csak marta a sav a nyelőcsövem, nagyon vizes voltam. Ja, és a 163cm-hez, 125-ös haskörfogatom volt... 40+6-ig húztam.
2012. okt. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!