Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen ruhában viszitek majd...

Milyen ruhában viszitek majd / vittétek haza a babátokat a kórházból? /Téli babások/

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 06:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Januárban szültem.Most Novemberben fogok.

Body, rugi, kis zokni, jó meleg kezeslábas, sapka, kis kesztyű.Rá egy vastagabb takaró, és textilpelus a fejére, hogy ne érje annyira a hideg.Gyorsan bedobtuk a kocsiba, meg gyorsan ki is, és irány a lakás.

Szerintem ez most is így lesz! :)

2012. okt. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Major Andrea ***** válasza:

Én is kb. így mint az előttem szóló. Nem öltöztetem agyon az overall alá, mert akkor a kocsiba lesz melege. Inkább még betakarom vastag pokróccal, és pelussal a pofiját. Az nagy lánykámat is így hoztuk haza, ő nov.20-án született, most dec.8-ra vagyok kiírva.

Boldog babavárást!

Üdv: 32 hkm

2012. okt. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Koszi ez nekem is hasznos volt! :)
2012. okt. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Februárban született.

Hosszú ujjú body, vettem egy szettet, talpas nadrág, hosszú ujjú felső, ami elől patentos, olyan kardigán szerű, az ujja vissza hajtható mint egy kesztyű.

Rá az overál. Beraktam a hordozóba, sapka, pléd.

Kocsiba befűtött a férjem.

2012. okt. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Februári babám volt. Hideg volt és hó. Plüss ujjatlan rugi, hosszujjú body, kis kardigán, overál, sapi. A hordozót jól letakartam egy pléddel míg kiértünk a kocsihoz, a kocsiban meleg volt. Így ott lehúztam az overál cipzárját is.
2012. okt. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Februári a lányom.

Body, plüss együttes (naci és kiskabát), zokni, sapka, overál. Nem volt olyan nagyon hideg, kint még egy pléddel betakartuk. Az autóban a plédet levettük róla.

2012. okt. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

November végére várjuk a lányunkat,én ezeket gondoltam neki.

Hosszú ujjú bady,pántos plüss rugi,plüss kardigán,sapi,bele az overálba,ha nagyon hideg lesz még egy pléddel betakarom.


33+6 hkm

2012. okt. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!