Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor kezdte el inni a...

Ki mikor kezdte el inni a málnalevél teát és kinek használt? És mik azok a homeopátiás szerek amiket még ilyen célra lehet használni, és kinek mi használt ha használt? 33hkm

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a málnalevél teát 36 hetesen kezdtem inni, (úgy tudom, annál előbb nem javasolt méhszáj- ill. simaizom ernyesztő hatása miatt).

Homeopátiával a terhesség alatt nem foglalkoztam, így arról nem tudok tapasztalattal szolgálni, viszont utána igen és csak jókat tudok róla mondani. Ha érdekel, akkor javaslom a Bába válaszol c. könyvet(Ingeborg Stadelmann), a terhesség minden szakaszára és a szülésre vonatkozóan is behatóan ismerteti a homeopátia iiletve a győgynővények felhasználását és javallatait(valamint ellenjavallatait), és ajánlom, hogy keresd fel a Homeopata Baráti kört(telefonon is szivesen segítenek),

[link]

2012. okt. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Betöltött 36. héttől ittam a teát, nekem nagyon hasznos volt. Homeopátiás bogyót a szülésznőmtől kaptam, úgyhogy fogalmam sincs, hogy mi volt az.
2012. okt. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Málnalevél tea 36. héttől.

Homeopátiás szerek:

37. és 38. hét :

Cimicifuga C12 napi 1x5

Arnica C30 napi 1x5

39. és 40.hét ha még nincsenek jósló fájások :

Cimicifuga C12 napi 1x5

Arnica C30 napi 1x5

Jósló fájások esetén:

Caulophyllum C12 1x5

Arnica C30 1X5

Szülés megindulása esetén Arnica C30 1X5 , kitolási szakasz esetén Arnica C30 1X5 ,szülés után Arnica C30 1X5.

Én kipróbálom, ártani nem árt...

32 hkm

2012. okt. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!