Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet attól valami baja a...

Lehet attól valami baja a babámnak, hogy az irodát megszállták az egerek?

Figyelt kérdés

5 hetes vagyok. Sajnos pénteken az egerek elözönlötték az irodát. Itt mászkálnak, hallom, hogy zörögnek.

Amit az asztalon hagyunk ételt mindent megrágnak... :(

Az íróasztalon hagyott gyümölcslevemet is kirágták még nem voltam bent az irodába... :/

Persze nagyon odafigyelek, hogy az ennivalómat olyan helyre tegyem ahol nem tudják piszkálni.

Ilyen körülmények között lehet valami baja a babámnak???

Mit tehetek? Dolgoznom muszáj. A főnököm megígérte hogy tesznek ki csapdákat, de addig is tehetek valamit?

Nagyon féltem a pocaklakómat...



2012. okt. 15. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
semmit ne egyél-igyál meg amihez egér érhetett.Szerintem menj addig betegszabira.Nagyon veszélyes belélegezni megenni azt ami egér pisivel-kakival érintkezett.Még nem terheseknek is!
2012. okt. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Gyakori kézmosás és minden egyéb fertőtlenítése mellett nem hiszem, hogy nagyobb gond lehetne a dologból. Nyugi.
2012. okt. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

hát az egerek rengeteg bacit hordoznak...

azonkívül folyamatosan pisilnek, szóval, ha fölmennek az asztalodra, te hozzányúlsz, akkor már rajtad is rajtad vannak a kórokozók sajnos.

én is azt ajánlanám neked, hogy amíg nem irtják ki őket, addig menj el beteg szabira, vagy valami. jobb félni, mint... alapon :)

2012. okt. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egerek sokféle betegséget hordoznak. Én szarvasmarha telepen dolgoztam, amikor terhes lettem, 11. hétig dolgoztam, amikor megtudtam, csak irodában. Figyelni kell a zoonózisokra, szerintem is menj el táppénzre.
2012. okt. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz be elektromos egérriasztót! Ugyanúgy működik, mint a konnektorba dugható szúnyogriasztó, csak nem vegyszert párologtat, hanem olyan magas hangfrekvencián ciripel, hogy az egér nem bírja elviselni, és elmenekül előle. (A babára pedig nem káros.) Használhatsz fertőtlenítős törlőkendőt is munka közben, az asztalod és a kezed tisztántartására (pl. Neomagnol gél). És sürgesd meg a főnöködet, hogy egértelenítsen, mert ez így tényleg nem egészséges!
2012. okt. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!