Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen az az AFP vizsgálat?...

Milyen az az AFP vizsgálat? Tudom, hogy mit vizsgálnak, csak azt nem tudom, hogy hogyan. Vért vesznek és abból nézik meg? Vagy mit csinálnak? Ma mondta a védőnő, hogy 16 hetesen mennem kell majd. Holnap leszek 11.

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:

vérvétel, igen

de elavult vizsgálat, ne foglalkozz vele, ha rossz az eredénye

2012. okt. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy sima vérvétel. legalábbis nálam az volt. az eredmény kb 2 héttel utána kapod majd meg.
2012. okt. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nálunk (itt tiszaújvárosban) az a divat,hogy nem én kapom meg,hanem a védőnőhöz érkezik meg az eredmény.A legelső vérévtelem is szeptember 18-án volt,19-én meglett az eredmény,és még csak ma kaptam a kezembe!!Hát nem csodálatos? :@ A vércsoport megállapításról meg még nem tudom az eredményt,mert azt meg a nőgyógyom kapta meg.Az én vérem,és én tudom meg utoljára.Nagyon örülök neki. Köszönöm a segítséget!
2012. okt. 15. 18:51
 4/5 anonim ***** válasza:
ez nem igaz. neked kell menni az eredményedért! nekem már másnap lehetett érte menni! (tiszaúj) vesznek vért és ennyi. meg leadod azt a két papírt,amit adott a védőnő. másnap elmész az eredményért és slussz. nem nagy vaszizdasz XD
2012. okt. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi nem igaz???Már kétszer vettek tőlem vért,és miután levették,mind a kétszer mondta a nővér,hogy az eredményt a nőgyógyász és a védőnő fogja megkapni!!!Csodálkoztam is,hogy miért ők?!Szóval nem azt mondták,hogy délutánra kész és mehetek érte,hanem hogy nem én fogom megkapni!!Szerinted ha én kaptam volna meg,akkor hogy került volna a védőnő kezébe tegnap amikor mentem tanácsadásra???Mondtam neki,hogy állítólag oda a tanácsadóba érkezett meg,ki ment a kartonomért,és ott volt!!!Annyira utálom,ha valaki helyettem akarja megmondani,hogy mi hogy működik!!!!!!!!Ha egyszer így csinálják akkor így!!!NEM ÉN TALÁLOM KI!!!!!!
2012. okt. 16. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!