Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti milyen krémet használtok...

Ti milyen krémet használtok hogy ne legyen csíkos a hasatok? És mikor kezdtétek el használni? Hányadik héttől?

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 13:13
 1/8 gabszem ***** válasza:

én az elejétől használtam, eleinte szőlőmagolajjal kenegettem esténként fürdés után, de minden tiszta olaj volt. Nem túl praktikus... Utána én a Brendonban vettem krémet és azt használtam reggel és este, meg amikor éreztem hogy húzódik. De szerintem ez főleg genetika, hogy csíkos lesz-e vagy sem, meg persze attól is függ hogy mekkora lesz az ember hasa. Nekem nem lett csíkos szerencsére.

én ezt a krémet használtam:

[link]

2012. okt. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gabszem ***** válasza:
drágának tűnik, de nagyon sokáig elég.
2012. okt. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem a szőlőmagolaj tökéletesen bevált már 2 várandóság alatt.

Elejétől fogva használom.Zuhanyozás után mindig használom.

2012. okt. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az elsőnél nem használtam semmit sem és nem lettem csíkos

(aránylag kicsi volt a pocim kicsi volt a baba is )

viszont a másodiknál 3 fajtát is de mégis csíkos lettem

(a második fiúbaba lett hatalmas pocak mert a baba is nagy volt)


szal genetika és pocak méret


( a barátnőmnek 3as ikrei vannak a császár után rögtön a plasztikára tolták mert annyira tönkre ment a hasán a bőr h egy nagy darabot ki kellet vágni belőle , a doki mondta neki h 1 gyerekkel meg sem látszott volna de így..... )

2012. okt. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sima nivea testápolót.

Az elsőnél is csak sima testápolót használtam. Nem lettem csíkos, pedig jó nagy hasam volt!

2012. okt. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én testápolót használtam, de irtó csúnya lett a hasam és a mellem is, viszont fél évvel szülés után már nem látszott semmi belőle. :)

A második babánál olajat fogok én is használni.

2012. okt. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Dm-ben kapható "mamaglück" nevű olajat használok.Eddig még bevált, de van még pár hetem...remélem már nem fog repedni...egyébként kb.20-22. héttől használom, mert addig nem nőtt semennyit a hasam... :)


35hkm

2012. okt. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En a milupa striakremet hasznalom a 3. Honap ota! Jo vastagon tocsogosan kenem be lefekves elott! Meg babaolajat 7s hasznalok hebe-hoba.Most jarok a 36.heten viszonylag kicsi a hasam de lekopogom meg semmi jele csikoknak! Anyukamnak voltak es ezert felek h nekem is lesz!

36hkm

2012. okt. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!