Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baján Normális ingyenes...

Baján Normális ingyenes nőgyógyászt tudtok?

Figyelt kérdés
Úgynéz ki hogy terhes vagyok és szeretnék normális nőgyógyászhoz menni mert eddig akinél voltam kalocsán azok mind idős perverz állatok!Undorítóak!Egyébként is kalocsai kórházról meg van a véleményem!Előre is köszönöm!
2012. okt. 16. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
A bajai kórhàz nőgyógyàszai rendben vannak. Régen volt egy perverz, de màr nem dolgozik ott. Mondjuk én csak ràkszűrésre jàrtam oda, még nem szaporodtam.:)
2012. okt. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!:) de tényleg nem perverzek?mert én most tudtam meg hogy terhes vagyok nem merek elmenni akárkihez.Vagyis a teszt azt mutatja.:D
2012. okt. 16. 14:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg jófejek. A perverz vmi arab volt vagy ilyesmi, szóval ha ott van még valahol rögtön kiszúrod a fejéről, meg akcentusàról.
2012. okt. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
miért nem keresel egy női dokit? elötte azért nem olyan ciki vetkőzni, terpeszteni?
2012. okt. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A bajai kórhàzban sztem nincs nő nőgyógyàsz
2012. okt. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sikerült választanod? Ha az is lényeg, hogy emberséges legyen, akkor már szűkebb körből válogathattál...
2012. nov. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!