Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek hogy bajt okoz a babánál...

Félek hogy bajt okoz a babánál. Mit gondoltok merjem használni?

Figyelt kérdés
11+6 hétnél járok. Klion-t írt fel az orvos. Néha van citrom sárgás és halvány narancssárgás folyásom. Az orvos azt mondta a 12-13 hétig használhatom csak. Elolvastam a tájékoztatót és az volt írva hogy az első 3 hónapban nem alkalmazható.Elvégre még is az orvos írta fel.Na de a tájékoztató megrémített.

2012. okt. 16. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát gondolom a nőgyógyász írta fel. Akkor biztos használható. Nekem egyszer volt olyan problémám, amire a doki Semicillint írt fel, rá volt írva hogy szoptatás alatt nem alkalmazható. egy másik dokit is megkérdeztem, azt mondta nyugodtan szedjem be.
2012. okt. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha a doki mondta, nyugodtan szedheted. de ha nem bízol benne, kérdezz meg egy másik orvost is.

a betegtájékoztató sem szentírás :)

2012. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érted vagy sak nem gondoltad át. Holnap leszel 12 hetes vagyis 3 hónapos. A betegtájékoztató szerint is akkor használhatod. A dokid meg azt mondta a 13. hétig. Vagyis 1 hétig használhatod. :) Akkor pedig ne aggódj! :) Boldog babavárást :)
2012. okt. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2012. okt. 16. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!