Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit szoktak ( kell) adni?...

Mennyit szoktak ( kell) adni? Mindíg ugyan ahhoz a dokihoz megyek mindennel ( ha baj van, akkor 5e-ret, ha sima vizsgálat, akkor 3-at szoktam neki adni. Mennyit adjak a szüléskor? ( Kisvárdai viszonylatban mennyit szokás? )

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 14:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

sima vizsgálat 3 meg 5ezer?

mire fel?

elég neki a havi félmilla...

minek neki a munkájáért pénzt adni pluszba????


SZÜLÉSÉRT OKÉS.

2009. szept. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
63%

Ha ügyeletben a magán betegeit látja el,az nemcsakhogy "fizetős" nem kéne hogy legyen,de egyenesen törvényellenes...csak mondom.Tőlem annyit tömtök,amennyit akartok,de azt tudni kell,hogy a "tarifákat" ti magatok alakítjátok ki. És ugye a doki nem tudhatja előre,mennyit fog kapni,tehát nem teheti meg hogy a jól tejelőket szívesebben látja el.

A "nyíregyi dokik nagyon drágák"... igen?És miért? Megmondják előre hogy 60 000 alatt nem vezetik le a szülést? VAgy direkt benned hagyják a lepényt,hogy megtanuld,mennyit illik adni? Vagy mi?

Nem mondom,10-20 00 ha tényleg nagyon jó volt az ellátás,meg hát a hála,oké legyen (bár én nem adtam,ügyeleten szültem a második babát,az elsőnél egy csomagot csináltattunk,de ott a doki végig gondozott a terhesség alatt).

De ilyen hogy 60 meg 80ezrek? MINEK????

2009. szept. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!