Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valakinek abszolút bevált...

Van valakinek abszolút bevált ötlete az egész napos hányinger, és hányásra?

Figyelt kérdés
Már mindent kipróbáltam, az első babámmal is 26 hétig megállás nélkül hánytam, a víz is kijött belőlem eleinte. most ugyanez a helyzet. van ötletetek, megyek az utcán, öklendezek, épphogy zárt helységbe érek kipakolok, van valaki hasonló helyzetben?köszi előre is.

2012. okt. 17. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
hideg szénsavmentes cola
2012. okt. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a reggeli első hányás után lassan elfogyasztott kakaós jó reggelt keksz vált be, utána már ebédelni is tudtam, aztán a délután folyamán szintén azt rágcsáltam, hogy vacsizni tudjak. Ami még jó volt, az a citromos tea: fekete tea épphogy csak meglengetve a forró vízben egy karika citrommal, cukor nélkül. Próbáld ki, remélem segít.
2012. okt. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egyetlen bevált ötletem az IDŐ. Mindkét terhességemmel mindent kipróbáltam, amit neten találtam, semmi. Remélem te szerencsésebb leszel a csodarecept megtalálásában.
2012. okt. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem: egy kanál méz midnent megold. De a szénsavmentes kólából 1-2 korty is nagyon csökkenti :) Hjajj, pedig mostanában én is minden reggel megküzdök, hogy ne váltson retúr jegyet a kaja...:(
2012. okt. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ropi, szilva és zöldborsófőzelék. :) Én szinte ezen éltem - de a hányingeremnek csak a szülés vetett véget.(Akkor viszont el sem akartam hinni, hogy vége...)
2012. okt. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, még ki is egyeznék, ha csak reggel látnám viszont az ennivalót, de hogy egész nap. hát, próbálkozok még, de ha az időt várom, egy örökkévalóság lesz:-)már pedig a gyanúm, nem igazán válik be semmi. se a jó reggeltes kekszet, meg az édes kólát, azt nem próbáltam, egy kis vércukorszint emelőre úgy is szükség van.

jó babázást mindenkinek.

2012. okt. 18. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!