Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy nagy csomó van...

Normális, hogy nagy csomó van mindkét mellemben?

Figyelt kérdés
3.-ik baba , 19 hetes vagyok és eddig egyiknél se volt benne csomó, elkezdett nőni egy hete érzékeny.
2012. okt. 18. 08:15
 1/4 Makacs Kun válasza:
A biztonság kedvéért sürgősen mutasd meg orvosnak!
2012. okt. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok 2 napja! 3. baba, 37 hetes vagyok és szintén. Szerintem a hormonok miatt és a tejmirigyek miatt, de mivel úgyis megyek dokihoz megmutatom neki, mert azt kell mindenképp.
2012. okt. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanezzel küzdök!!!! 18 hetes vagyok, mutogattam már nőgyógyásznak ő azt mondta fibro ciszta, a házi orvosnak is mutattam ő azt mondta mirigyes a mellem, meg h inkább nyirokcsomó. Nem tudom de érzékeny, fájdogál több is van de mindegyik ahogy kitapogatom mocorog. Besz...tam miatta rendesen. Pár hete van azóta érzem, most már van h kisugárzik a hátamba. Beszéltem az emlő centrummal is ott azt mondták, szerintük is ciszta, feltelt és feszül, fáj. 3. gyerek lesz nekünk is ez előtt ilyen nem volt. Viszont meg kellett szülnöm egy babát 23 hétre tavaly októberben és még az apasztó gyógyszer ellenére januárban is csöpögött a tejem....Talán az miatt lehet, h benne maradt. Majd írj hogy mi lett.
2012. okt. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát inkább megmutatom, nekem a kicsi fiam most hagyta abba a szopizást kb amikor 10 hetes voltam, addigra tudtam elvenni tőle pedig már 21 hónapos volt, emiatt lenne vajon, hogy nemrég még tejem volt.
2012. okt. 18. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!