Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokatokkal előfordult, hogy...

Sokatokkal előfordult, hogy elmentetek a dokihoz a 6-7-8-10-ik héten, vagy bármikor az első trimeszterben, és ott derült ki, hogy elhalt a baba? Tünet nélkül?

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
velem igen sajnos... 11. hét..
2012. okt. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Ez elég gyakori sajnos.
2012. okt. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Velem négyszer fordult elő hogy a 12 hetes uh-án derült ki :-(nem volt semmi tünet ami bajra utalt volna,meg volt minden terhes tünetem még műtétek után is kb egy hétig.
2012. okt. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A barátnőmmel fordult elő, hogy egy rutin (10 hetes) uh-n derült ki, hogy elhalt a baba. Nekem a vetéléseim vérzéssel is jártak.
2012. okt. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De most miért kell ilyenekről beszélni???

Kedves kérdező, semmi baja nem lesz a babádnak! Én jövőhéten megyek 12. hetes uh-ra és félek is, viszont próbálok pozitívan állni az egészhez és reménykedni, hogy semmi baj nem lesz!


Boldog babavárást és jó egészséget!


Mona

2012. okt. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tiszta horror. En a jovo heten megyek a 12 hetesre, de lehet szerdaig mar nem alszok!

Miert lett felteve a kerdes? A kerdezo hogy van?

2012. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6 hetesen és 7 hetesen mentem, aztán a 10ik héten is, bár akkor csak egy rossz belső hang miatt. Megéreztem h baj lehet!Megállt a baba szíve!Tünetem viszont semmi nem volt, se görcs, se vérzés. Missed ab lett a vége sajnos :(
2012. okt. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom akinek ilyen borzasztó dologgal kellett megküzdenie.

Én jól vagyok, köszönöm, csak nagyon izgulok...

2012. okt. 19. 18:43
 9/10 anonim ***** válasza:
velem is előfordult, nem volt semmi panaszom :(
2012. okt. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, úgysem tudod befolyásolni, ha magadra vigyázol, már nem tőled függ. Ha meg elhalt volna közbe akkor valószínűleg baja lett volna úgyis. Ha a baba egészséges, akkor meg nem lesz semmi baj! (Nekem sajna meghalt kb 7 hetesen, 11. héten vették észre, akkor már épp elindult a spontán vetélés, előtte semmi tünet nem volt.) De tényleg ne a negatív példákat keresd, mert, bár sokaknál előfordul, azért több baba megszületik egészségesen, mint aki meghal közben, próbálj meg megnyugodni és pozitívan gondolkodni!
2012. okt. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!