Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kismamák mért szednek...

A kismamák mért szednek állandóan vitaminokat?

Figyelt kérdés

Az ember alapból nem úgy van kitalálva,hogy mikor terhes akkor a baba a mamából kapja a tápanyagot?

Minek kell ilyen mesterségesen előállított vackokkal mérgezni a még megsem született babót?

Anyu se szedett mikor velem terhes volt,mégsincs 5 kezem meg 2 fejem...


2012. okt. 19. 17:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 A kérdező kommentje:
Mért nem esznek sok gyümölcsöt pl. ?
2012. okt. 19. 17:55
 2/81 anonim válasza:
89%
sztem azért hogy rendesen fejlődjő a baba
2012. okt. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 A kérdező kommentje:

de basszus...

az élet úgy van kitalálva hogy rendesen fejlődjön :D

ilyen magzatvédők nélkül is.

Azt megértem,ha pl egy vérszegény,vagy nagyon vitaminhiányos nő szedi.De egy tök egészségesnek minek?

Azért mert a többi is szedi?

Szerintem változatosabban kell étkezni.

Mindenki döntse el hogy ő szedi e vagy nem de ez az én véleményem.

2012. okt. 19. 18:03
 4/81 anonim ***** válasza:
87%

Pl. vas-ból nehéz a napi ajánlottat bevinni,a plusz magnéziumra is szükség van ilyenkor! Egy vérszegény kismamának pedig még nehezebb a vasat megfelelő mennyiségben bevinnie,így egyes vitaminokra szükség van!



Kifejezetten terhes vitamint pedig azért szednek,mert meg vannak győződve,hogy ezzel tesznek jót a babának- ártani nem fognak,az biztos,de egyes buxa-belieket még gazdagabbá tesznek!

2012. okt. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
84%

Ja, majd kérdezd meg anyukádat, hogy hány foga ment tönkre, mennyire hullott a haja, stb.

Én pl. azért is szedtem terhesvitamint, mert vhogy nem volt hangulatom naponta 5 kg sóskát enni.

Te miket eszel? Bio vagy???

2012. okt. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 A kérdező kommentje:

Honnan tudod hogy nem ártanak vele?:)

Lehet nem az Ő babájukon üt majd ki hanem annak az unokáján....

van ilyen sajna,csak ezt eltitkolják hogy jobban fogyjanak ezek a "csodaszerek"

2012. okt. 19. 18:04
 7/81 anonim ***** válasza:
93%
Mert képtelenség annyi gyümölcsöt megenni(anyagilag és vitaminilag is).Azon kívül,hogy mi volt régen...az már történelem.
2012. okt. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
82%
Én sem szedtem csak vasat és mg-t,mégis a helyén van minden fogam,pedig tejtermékeket sem nagyon ettem (hetente talán 1x egy joghurtot),és a hajam is csak szülés után kezdett hullani,ahogy olyankor mindenkinek :-)
2012. okt. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
100%
MÉRGEZNI? :D neharagudj, de a zölden leszedett, szeteroidokkal lilára érlelt szilvával miért mérgezed a gyereked? Az a baj drága, hogy a mai világban a mamából tápanyagot kinyerne a baba, ha a mama BE TUDNÁ VINNI. Anyukád valószínüleg még gyümölcsöket és értelmes ételeket evett, nem felfújt szarokat, tele E330-al.. a nagynéném 36 évvel ezelőtt volt terhes, és már akkor is szedett folsavat...
2012. okt. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 A kérdező kommentje:

"nem volt hangulatom"

Na itt a gáz

Hangulatod nem volt sóskát enni,hogy a gyereked megkapja egészséges úton a vitamint ezért a könnyebb utat választottad ami a mesterséges szar.


:)

Az meg hülyeség hogy 5 kg.

Mindent kéne enni...

Ezt mondom,hogy változatosan.

2012. okt. 19. 18:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!